STSport

Jak poinformował portal Onet.pl dziś w nocy Dawid Kostecki (39-1, 25 KO) został zatrzymany przez policję.Stało się na 10 dni przed planowaną w Łodzi walką z Royem Jonesem Juniorem (55-8, 40 KO) . Co ciekawe, wniosek o aresztowanie „Cygana” został podobno wystawiony bez dopełnienia przewidzianej w takich wypadkach procedury – pięściarz nie otrzymał nawet tzw. biletu.

Na oficjalnym facebooku Dawida Kosteckiego została napisana poniższa wiadomość…

„Kochani przyjaciele i fani. Przekazuję Wam informację za pośrednictwem moich przyjaciół. To, co dzisiaj przeczytacie w gazetach i usłyszycie w innych mediach, pokaże wam o co chodzi tak naprawdę w moim wyroku. Dowiecie się też o tym, co stało się dzisiaj w nocy, na kilka dni przed galą, która miała być ważna nie tylko dla mnie, ale i dla polskiego sportu zawodowego. Pozdrawiam Was. Teraz sami możecie zobaczyć, jak komuś bardzo zależy abym nie mógł walczyć i wygrywać na arenie międzynarodowej. Komuś bardzo przeszkadzam. Galę w Łodzi organizowali Amerykanie. Transmisja rozsławiałaby Polskę tak jak rozsławia Euro 2012. Tak jednak nie będzie. Jestem przekonany, że prawda ujrzy kiedyś światło dzienne i dowiecie się kto za tym naprawdę stoi. Pozdrawiam Was. Pozdrawiam moją rodzinę, żonę, dzieci, przyjaciół, znajomych i Was. Moich wiernych kibiców.” – czytamy na stronie Facebook Dawida Kosteckiego.

Z Royem Jonesem Juniorem w zastępstwie za Kosteckiego zmierzy się Paweł Głażewski (17-0, 4 KO).

Oprócz walki Roy Jones Junior – Głażewski kibice w łódzkiej Atlas Arenie obejrzeć można będzie walkę Artura Szpilki (11-0, 9 KO) i czterokrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata emerytowanym pięściarzem Jameelem McClinem (41-11, 24 KO).

Bilety na galę w Łodzi dostępne są na stronach eventim.pl i ebilet.pl. Patronem gali jest Onet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.