STSport

Tuż po zdobyciu mistrzowskiego pasa WBC wagi junior ciężkiej Tony Bellew (27-2-1, 17 KO) po raz kolejny zaproponował w niezbyt miłych słowach walkę swojemu rodakowi Davidowi Haye’owi (28-2, 26 KO). „Hayemaker” tym razem nie pozostał obojętny wobec ataków „Bombardiera” i zadeklarował gotowość skrzyżowania z nim rękawic, jak tylko upora się z Shannonem Briggsem (60-6-1, 53 KO).

dawid haye

– Może to ten cios po którym się przewróciłeś w pierwszej rundzie, ale chyba potłukłeś sobie mózg, bo naprawdę chcesz być znokautowany, jeśli nazywasz mnie „dziwką z Bermondsey” i gadasz, że mnie znokautujesz. Chyba straciłeś głowę! – stwierdził „Hayemaker”, odpowiadając na obraźliwe słowa pod swoim adresem.

– Po tym jak znokautuję Shannona Briggsa, który też dużo na mnie gada, mogę cię wpisać na listę kolesi, których nokautuję za gadanie. Rozwalę cię na kawałki! Ja kiedyś też boksowałem w junior ciężkiej, więc obaj jesteśmy z tej samej wagi, mamy te same gabaryty – możemy boksować, jeśli tego chcesz! – zapewnił David Haye, który po raz ostatni w limicie 91 kg walczył w 2008 roku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.