STSport

Portal STsport przeprowadził wywiad z pięściarzem i promotorem grupy Boxing Production Dariuszem Snarskim, który już za dwa tygodnie stoczy swoją ostatnią walkę zawodową w karierze. Z kolei za pięć tygodni fani boksera będą mieli okazję zobaczyć go w innej roli jako organizatora i promotora gali „Wieczór mocnych ciosów” w Białymstoku na której zawalczą Łukasz Wawrzyczek, Robert Świerzbiński, Marcin Siwy i Kamil Bazelak.


17 listopada na gali „Ełk kontra reszta świata” bierzesz udział w walce wieczoru. Jesteś pewien, że to będzie twój ostatni pojedynek, bez względu na wynik walki ?

Tak, to będzie mój ostatni pojedynek bez względu na wynik.. .coraz ciężej jest mi połączyć promotorkę z własnymi treningami..

 Trudno było, po takiej przerwie odzyskać motywację i chęć do ciężkich treningów?

Na początku muszę przyznać że lekko mi szły treningi, motywacja była wielka, teraz im bliżej organizacji własnej gali ,tym bardziej zastanawiam się czy warto było.. Ale skoro się podjąłem tego wyzwania to chcę jak najlepiej pokazać się z dobrej strony.

 Jesteś zadowolony z walk swoich podopiecznych, podczas gali „Częstochowa kontra reszta świata”

Tak, Marcin Siwy pokazał się z dobrej strony, widzę że coraz bardziej się ,,rozkręca”. Wygrał trzecią walkę pod rząd…To dobry znak:) Dzianis Makar, Białorusin mimo porażki pokazał serce do walki.

 Na koniec chciałbym zapytać, co sądzisz o planowym starciu Salety z Gołotą ? Myślisz że tym razem dojdzie do tego pojedynku ? Mówi się, że do trzech razy sztuka.

Może za trzecim razem dojdzie do pojedynku.. Nie pochwalam i nie potępiam tego przedsięwzięcia, każdy chce się sprawdzić w ringu po przerwie, dowodem na to, jestem również ja (śmiech)

 Dziękuje za rozmowę

Rozmawiał : Maciej Adamski

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.