STSport

Fatalna wiadomość dotarła do nas ze strony warszawskiego zawodnika Damiana Matwiejczuka, mającego wystąpić w najbliższą sobotę, 29 września na gali Fighters Arena 3, która odbędzie się w łódzkiej hali MOSiR przy ul. ks. Skorupki 21. Pochodzący z Nowego Dworu fighter MMA doznał rozległych obrażeń żeber podczas końcowych sparingów z trenerem Robertem Joczem.

Tym samym organizator gali zmuszony był podjąć decyzję o zmianie rywala dla Pawła Pawlaka z Łodzi, który miał walczyć z Matwiejczukiem w kategorii do 77 kg. Jego nazwisko zostanie ogłoszone w ciągu najbliższych dwóch dni. Fani MMA chcący zobaczyć walkę nie powinni jednak czuć się rozczarowani, bowiem zostanie sprowadzony jako rywal dla łodzianina, zawodnik podobnej klasy. Damianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na pewno zobaczymy go na kolejnej gali Fighters Arena.
Wszystkich, którzy chcą obejrzeć galę Organizator zaprasza do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 w sobotę 29-go września. Początek imprezy i uroczyste otwarcie o godz. 20.00. Bilety dostępne są na www.kupbilet.pl i w punktach sprzedaży tej sieci. Dostępne także będą w kasach w dniu gali od godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy na prawdziwe MMA po raz pierwszy na zasadach światowego lidera, organizacji UFC.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.