STSport

Fight Exclusive Party to pokazy sztuk walk oraz konfrontacje zawodników w takich dyscyplinach jak MMA i K-1, połączonych z bankietem i imprezą klubową.

Gościem honorowym i osobą promującą pierwszą edycję FEP jest polski zapaśnik, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie, wicemistrz świata, wicemistrz Europy – Damian Janikowski!

W gali FEP weźmie udział 12 zawodników. 5xMMA i 1xK-1. Wrocław reprezentować będą:

MMA
Dawid Drobina – Lutadores – 77kg
Łukasz Kulig – Lutadores – 70 kg
Witold Fedyna – Boi Team – 61 kg
Patryk Grudniewski – Fighters Factory – 73 kg
Mateusz Dubiłowicz – Rio Grappling – 67 kg

K-1
Marcin Bochórz – Extreme Fighters – 85 kg

Przeciwników wrocławskich zawodników zdradzimy niebawem.

Pomiędzy walkami dla naszych gości przygotowaliśmy również pokazy innych sztuk walk jak Capoeira, Ju-Jitsu, Zapasów czy Kyokushin Karate z udziałem pięciokrotnego medalisty Międzynarodowych Mistrzostw Ameryk Karate – Tomaszem Puzonem.

Podczas eventu zostaną również wylicytowane rzeczy od znanych osobistości oraz polskich sportowców, które zostaną przekazane na biedne dzieci fundacji Sportowcy Dzieciom, jako wsparcie w ich karierze sportowej.

O imprezową atmosferę i najlepsze brzmienia przez całą noc zadba śmietanka polskiej sceny klubowej! Pierwszymi artystami, którzy potwierdzili swoją obecność są Jey Jey Sax, Piotr Wiater, Chris Larsen oraz J.J.!

 

Dodatkowo przed cała galą wybierzemy Ring Girls, które również otrzymają atrakcyjne nagrody od sponsorów oraz długoterminowy kontrakt na współprace z Exclusive Party jako twarze federacji FEP!

Całą galę, konferencje prasowe oraz ważenie zawodników poprowadzi wrocławski głos sportu – Andrzej Gliniak!

Wydarzenie odbędzie się w bardzo prestiżowym miejscu, a mianowicie w Klubie Biznesowym – Stadion Wrocław!

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową, która odbędzie się w sali konferencyjnej na Stadionie Wrocław dnia 24. września o godz. 12:00. Na konferencji pojawi się Damian Janikowski (świeżo po MŚ w zapasach), organizatorzy oraz wszyscy wrocławscy zawodnicy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.