STSport

Damian Janikowski (3-2, 3 KO) będzie jednym z bohaterów jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie. 29-latek wciąż nie poznał jednak swojego rywala na Wembley Arena, jednak chciałby rewanżu ze swoim ostatnim pogromcą, Aleksandarem Iliciem (12-2, 8 KO, 2 SUB).

Janikowski jest jednym z zawodników zapowiedzianych na KSW 50, które odbędzie się 14 września w Londynie.

– Jestem w treningu od dłuższego czasu. Byłem na Dominikanie z żoną i Akopem Szostakiem, gdzie codziennie trenowałem. Mamy trzy miesiące, a ja już buduję podstawę. Ten miesiąc z Michałem Surdejem wzmacniamy moją strukturę i ramę, powoli zaczynam sparować – powiedział gość specjalny gali Armia Fight Night 6 w Radomiu.

W swojej ostatniej walce dla KSW Janikowski został brutalnie znokautowany wysokim kopnięciem przez Ilicia. Czy „Joker” byłby chętny na rewanż?

– Dobieramy sparingpartnerów, ale czekamy na ogłoszenie rywala. Jest to zagraniczna gala, więc ciężko twierdzić, że będzie to walka polsko-polska. Mnie się wydaje, że dostanę zawodnika z zagranicy. Gala musi się jakoś sprzedać, być może będzie to Brytyjczyk. Być może będzie to rewanż z Iliciem. Chciałbym jak najmocniejszych rywali – zakończył 29-letni wojownik.

Comments are closed.