STSport

Damian Grabowski na swoim profilu na Facebooku złożył oficjalne oświadczenie, w sprawie braku zgody organizacji M1 Global na jego występ podczas gali PLMMA w Legionowie.

Z przykrością informuję,że z przyczyn niezależnych ode mnie…niestety nie wystąpię na gali PLMMA 28 grudnia w Legionowie.

30 listopada zdobyłem pas mistrzowski Rosyjskiej organizacji M1 Global i jak się później,ku mojemu rozczarowaniu okazało,Rosjanie nie pozwalają na udział swoich Mistrzów w galach innych organizacji,czego nie robią w stosunku do swoich zawodników którzy nie są posiadaczami pasów mistrzowskich. Po „ciężkich bojach korespondencyjnych” argumentach,że kontrakt podpisałem już wcześniej i prośbach o pozwolenie na udział w gali PLMMA w efekcie spotkałem się ze stanowczą odmową władz M1 Global.

Przepraszam organizatorów PLMMA za kłopot i zamieszanie organizacyjne na tak krótki czas do gali i jednocześnie wszystkich kibiców i fanów,że nie będę mógł dla Was walczyć!

Niemniej jednak będę obecny na gali jako gość honorowy,także zapraszam Was bardzo serdecznie 28 grudnia do Legionowa,z pewnością odbędą się emocjonujące walki,piękne poddania i widowiskowe nokauty! Będzie to niezapomniany wieczór!

Pozdrawiam wszystkich fanów MMA.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.