STSport

O tym nie mówi się głośno, ale istnieje spora grupa osób wśród trenujących MMA czy Brazylijskie Jiu Jitsu, którzy są homoseksualistami. Wielu zawodników tego jednak nie ujawnia z obawy przed reakcjami innych współćwiczących. Są też tacy, którzy wcale się z tym nie kryją, a swój homoseksualizm wręcz eksponują publicznie. Do takich należy znany, amerykański zawodnik Dakota Cochrane.

Dakota Cochrane

Dakota Cochrane

Cochrane ma 34 lata i walczy zawodowo w dywizji lekkiej. W MMA stoczył 46 walk, z czego 13 wygrał i 13 razy przegrał. W swej karierze pokonał wielu byłych zawodników UFC między innymi Joe Stevensona, Jamie Varnera, a w zeszłym roku zwyciężył w walce na gołe pięści z prawdziwą legendą UFC Chrisem Lebenem. Ostatnią walkę w MMA stoczył na gali „Road to M-1 USA 2” pokując w pierwszej minucie pierwszej rundy przez duszenie gilotynowe Jamesa Warfielda-Lane’a.
Dakota Cochrane ma nietypowe hobby, a raczej inklinacje, albowiem oprócz treningów MMA zajmuje się również grą w ostrych, gejowskich filmach porno. Występuje pod pseudonimem „Danny”. Jego sukcesem w tej branży była ostra rola w filmie „F-ckfest 6”, w którym zagrał w seksie grupowym, wraz z czterema innymi facetami.
Cochrane nie jest jedynym zawodnikiem w USA, który publicznie eksponuje swoje skłonności.
Co sądzicie o tej formie promocji swojego seksualizmu? Jaki procent wśród ćwiczących zawodników sportów walki stanowią geje?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.