STSport

Dobre imprezy potrzebują profesjonalnej obsługi a fighterzy biorący udział w zawodowych walkach potrzebują profesjonalnego sprzętu, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo, by pokazać pełnię swoich możliwości popartych wielotygodniowymi przygotowaniami do występu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma Asami, dystrybutor światowej marki Fairtex, nawiązała współpracę z NG Promotions i już na dzisiejszą Galę Sportów Walki „Częstochowa vs Reszta Świata” dostarczyła najwyższej jakości sprzęt.

Warto dodać, iż jest to sprzęt w którym walczyć będą zawodnicy w bokserskich pojedynkach, w walkach w formule K-1 i formule MMA, bowiem firma dysponuje wszechstronną ofertą.  Impreza tym samym będzie posiadała od strony sprzętowej taką obsługę jak wiele światowych gal sportów walki, na które Fairtex dostarcza swoje produkty.

Warto pamiętać, że wywodzący się z Tajlandii podmiot zapewniał sprzęt takim imprezom jak K-1 World Grand Prix czy Strikeforce a jej marka zwyciężyła w 2008 roku jako Najlepszy Producent Sprzętu do MMA. Z kolei w 2010 i 2011 roku znalazła się wśród pięciu nominowanych do nagrody Sprzęt Roku w MMA, prowadzonego przez światowy magazyn Fighters Only. Gala w Częstochowie to tylko jedna z wielu imprez gdzie polski dystrybutor Asami dostarcza najwyższej jakości sprzęt do pojedynków w wielu formułach. Serdecznie polecamy zapoznanie się z ofertą na www.asami.pl

Boxingnews.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.