STSport

Dwaj byli mistrzowie UFC Chuck Liddell (21-8, 13 KO, 1 SUB) i Tito Ortiz (19-12-1, 8 KO, 5 SUB) zmierzą się po raz trzeci. Organizatorem walki jest szef Golden Boy Promotions, były mistrz świata w boksie Oscar De La Hoya.

Chuck „Iceman” Liddell ma dzisiaj 48 lat i nie walczył od 8 lat. W swej karierze oprócz Ortiza mierzył się z takimi sławami jak: Vitor Belfort, Randy Couture, Alistair Overeem, Wanderlei Silva, Mauricio Rua, Rich Franklin, Rashad Evans, czy Jeff Monson.
Tito Ortiz ma dzisiaj 43 lata i cały czas jest na topie. Walczy dla organizacji Bellator. Od 2014 roku przegrał tylko raz z Liam’em McGeary, a kolejno pokonał Alexandra Shlemenko, Stephana Bonnara i Chaela Sonnena.
Bilans walk pomiędzy Ortizem a Liddellem jest na korzyść tego drugi. „Iceman” dwukrotnie pokonał przed czasem Ortiza przez KO i TKO.

– Jestem dumny z tego, że mogę ogłosić umowę między Liddellem a Ortizem. To będzie wielkie wydarzenie dla fanów sportów walki. To jedni z kilku najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii MMA, to legendy tego sportu – powiedział szef Golden Boy Promotions Oscar De La Hoya.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.