STSport

Wszyscy chyba pamiętamy „Szalonego Greka”, który był ostatnim przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego. Christos Piliafas, który przed walką z na KSW 20 był reklamowany jako „największe wyzwanie Pudziana”, pokazał się wówczas ze swojej najgorszej strony. Rzekomy instruktor sambo i brązowy pas brazylijskiego jiu jitsu nie potrafił w parterze niczego zrobić z popularnym Pudzianem. Fani KSW byli bardzo tym niezadowoleni i pojawiły się głosy, że Piliafas nie powinien nigdy więcej pojawić się na polskim ringu. Wygląda jednak na to, że duet Kawulski-Lewandowski postanowił dać jeszcze jedną szansę Amerykaninowi.

Christos Piliafas

Christos Piliafas

Piliafas na swoim Facebook’u napisał:

Szukam sponsorów na moje nadchodzące walki. Jedną mam w marcu, za oceanem, w Europie, która będzie w PPV i druga tutaj w Michigan!

Jak już wiemy, KSW 22 będzie dystrybuowane w systemie Pay Per View, także Piliafasowi na pewno chodzi o polską organizację. Oczywiście jest to informacja kompletnie nie potwierdzona przez KSW. Nieznany jest też przeciwnik Amerykanina, acz bardzo możliwe, że zostanie nim Kamil Waluś, który na KSW 20 pokonał przed czasem Jacka Wiśniewskiego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.