STSport

Portal mmania.pl przeprowadził z gali PLMMA26 w Legionowie relację na żywo. Podczas imprezy, aż cztery pojedynki zakończyły się przed czasem.

„Pierwsza runda – tyle trwała walka Antoniego Chmielewskiego z Bartoszem Fabińskim. Fabiński bardzo szybko sprowadził rywala do parteru i w tej płaszczyźnie rozbijał konsekwentnie rywala – głównie łokciami – porozcinał go i poranił. Chmielewski próbował się bronić, ale niewiele z tego wynikało, no może poza ogromną ilością krwi jaka zalała klatkę. W przerwie, po interwencji lekarzy, pojedynek został zatrzymany – mocno krwawiący zawodnik KSW Team nie był w stanie kontynuować walki.

Janusz Dylewski pokonał Józefa Warchoła przez duszenie zza pleców (ta akcja na głównym zdjęciu). Dylewski, który ostatnio miał wiele kłopotów z odnoszeniem zwycięstw, tym razem przez dwa miesiące przygotowywał się do występu przeciwko Józefowi Warchołowi. I od razu widać było, że plan ma na ten bój doskonały. Nie pozwalał bowiem 49-letniemu, wielce utytułowanemu kick-bokserowi i karatece, na jakiekolwiek ruchy w stójce. Wpadał w Warchoła, wciskał w siatkę i za wszelką cenę dążył do sprowadzenia rywala do parteru. I to się Dylewskiemu udało. No a potem pozostała już tylko formalność. Pierwsze zwycięstwo w klatce i to od razu nad legendą polskich sportów walki… Niezłe.”

Po walce Dylewski wyzwał do walki strongmana Kamila Bazelaka.

-Miałem walczyć w listopadzie z Bazelakiem, ale nie przyjechał („Vanderlei” szykował się  wtedy do walki ze Stavem Economou- przyp. red.). Mimo to wciąż jestem gotów, mogę z nim się bić, kiedy tylko zechce – powiedział Janusz Dylewski na antenie Orange Sport po ogłoszeniu werdyktu.

Więcej na mmania.pl

84 kg: Bartosz Fabiński pok. Antoniego Chmielewskiego przez TKO (niezdolność do walki)- 1 runda (5:00)
O pas mistrza wagi półciężkiej (93 kg): Michał Gutowski pok. Macieja Browarskiego jednogłośną decyzją sędziów
O pas mistrza wagi koguciej (61 kg): Mateusz Rajewski pok. Mikołaja Kałudę przez TKO (ground and pound)- 2 runda (4:05)
+ 93 kg: Janusz Dylewski pok. Józefa Warchoła przez poddanie (mata leao)-1 runda (2:26)
84 kg: Paweł Brandys pok. Krystiana Tołkaczewski przez poddanie (mata leao)- 1 runda (4:59)
70 kg: Adam Golonkiewicz pok. Rasula Jahyaeva jednogłośną decyzją sędziów

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.