STSport

Na temat odrażających afer pedofilskich pisaliśmy już wielokrotnie. Czasami  jednak antybohaterami tych artykułów są wybitni sportowcy. Takim był też argentyński pięściarz, były mistrz świata w boksie organizacji WBC, Carlos Manuel Baldomir, który zgwałcił swoją malutką córkę.

W boksie stoczył 71 walk, z czego 49 wygrał, 16 przegrał i 6 zremisował. Mierzył się między innymi z takimi pięściarzami jak: Floyd Mayweather Jr, Zab Judah, czy Arturo Gatti.
W życiu codziennym Carlos Baldomir okazał się odrażającym pedofilem, który gwałcił swoją córeczkę, która miała 7 lat. Do gwałtów na dziecku dochodziło przez dwa lata, w rodzinnym domu oraz podczas wyjazdów na wakacje. Zboczeniec wykorzystywał seksualnie córeczkę na wszystkie sposoby. Prokurator zażądał dla niego 20 lat więzienia, ale argentyński sąd okazał się łagodniejszy i skazał Carlos Baldomira na 18 lat bezwględnego więzienia. Zwyrodnialec usłyszawszy wyrok pokazał dziennikarzom najpierw zaciśnięte pięści, a potem środkowy palec w geście pogardy. Jeśli komukolwiek należy się pogarda, to tylko jemu.
Carlos Baldomir, jeśli kiedykolwiek opuści więzienie po odsiedzeniu całej kary, będzie miał już 66 lat.

Inne arrtykuły o pedofilii w sporcie:
https://stsport.pl/zawodnik-mma-z-organizacji-ufc-abel-trujillo-zatrzymany-za-pedoflie/

stsport.pl/fernando-torres-baena-trener-karate-skazany-na-302-lata-za-pedofilie/

Comments are closed.