STSport

Brock Lesnar

Brock Lesnar

Po drugiej wygranej walce z zapaleniem uchyłków, były mistrz wagi ciężkiej UFC Brock Lesnar deklaruje „wróciłem”, w najnowszym filmie reklamowym Amunicji Fusion.

Lesnar został nową twarzą firmy produkującej amunicję. Przed rozpoczęciem treningów MMA, które mają go przygotować go do długo oczekiwanego powrotu do Oktagonu postanowił się odprężyć i zapolować na pieski preriowe, a przy okazji potwierdzić informacje o powrocie do UFC, który planuje się na koniec tego roku lub początek 2012.

Możliwi przeciwnicy Brocka to Alistair Overeem i Shane Carwin.

„Ostatnio, poszedłem pod nóż i przeszedłem operację ukladu trawiennego”
powiedział Lesnar, który nie walczył od momentu utraty tytuł mistrza wagi ciężkiej po przegranej walce z Cain Velasquez w październiku 2010.
„Czuję się jak nowo narodzony. Czuję się świetnie. Czuję się tak jak powinienem się czuć.”

Brock Lesnar zdobył pas mistrzowski UFC po wygranej walce z Randy Couture na UFC 91. Tytuł obronił dwa razy, po pokonaniu Frank Mira i Shane Carwina.

„Uważam, że czeka mnie jeszcze świetlana przyszłość w UFC. Jestem zdrowy w 100%. Czuję się świetnie. Jestem ogromnie zmotywowany i chce powrócić do gry, chcę zostać ponownie mistrzem wagi ciężkiej, i wierzę, że mi się uda.”
– mówi Brock Lesnar

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.