STSport

Telewizja Canal+ podpisała umowę z organizacją Bellator! W 2012 roku będzie pokazywała relacje i retransmisje w sumie z 27 wydarzeń. Nie będą to jednak transmisje na żywo zza oceanu.

Właśnie podpisaliśmy umowę dzięki, której będziemy pokazywać gale MMA, organizowane przez federację Bellator. W tym roku będzie to 27 turniejów z udziałem czołowych zawodników świata. Pierwsze relacje już w najbliższy piątek 30 marca i poniedziałek 2 kwietnia od 23:00. Retransmisje w CANAL+ SPORT HD przeprowadzane będą w każdy poniedziałkowy wieczór o 23:00 w ramach nowego pasma CANAL+ KO. Walki Bellator odbywają w okrągłych klatkach. Na sezon składa się cykl turniejów organizowanych w poszczególnych kategoriach wagowych. Bellator to jedyna federacja na świecie, w której zawodnicy walczą w systemie „pucharowym”. Oznacza to, że wygrany awansuje dalej, a przegrany odpada z dalszej rywalizacji – czytamy na oficjalnym fanpage’u stacji C+Sport na Facebooku.

Według programu telewizji Canal+ już w piątek 30 kwietnia czekają nas pierwsze retransmisje – o 23:00 z gali Bellator 60, a o 1:20 – Bellator 61. Potem w weekend będzie jeszcze po jednej powtórce z tych gal, a w poniedziałek 2 kwietnia ponownie o 23:00 – Bellator 62, a o 1:20 – już na bieżąco -Bellator 63. Wszystkie relacje z gal mają być nadawane w HD.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.