STSport

Znamy kolejne zestawienie gali Babilon MMA 5, która odbędzie się 18 sierpnia w Międzyzdrojach! Kamil Oniszczuk (5-0, 1 KO, 1 SUB) zmierzy się z z Saidem-Magomedem Abdulkadirovem (4-0, 1 KO, 2 SUB).

Obaj są młodzi, niezwykle utalentowani, obaj staną przed największym wyzwaniem w karierze. A to zwiastuje pełną emocji walkę.

Kamil Oniszczuk to jeden z największych talentów na polskiej scenie MMA. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego z poznańskiego Ankosu ma na koncie 5 zwycięstw. W dotychczasowych starciach dał się poznać jako zawodnik walczący bardzo efektownie i niekonwencjonalnie. Jego techniką firmową są wysokie kopnięcia. Oniszczuk imponuje również warunkami fizycznymi. W dotychczasowych starciach na galach Babilon MMA pokonał na punkty Pawła Karwowskiego i poddał w niespełna minutę Maksyma Potapowa.
Said-Magomed „PitBull” Abdulkadirov to utytułowany zapaśnik, który w formule MMA nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Odniósł do tej pory 4 zwycięstwa, z czego aż 3 przed czasem. „Pitbull” z pochodzenia jest Czeczenem, ale mieszka w Polsce. Na co dzień trenuje w klubie Spartakus Rzeszów.

Informacja prasowa Babilon MMA

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.