STSport

21 letni zawodnik Ankosu Poznań Kamil Oniszczuk na swoim zawodowym koncie posiada 3 zwycięstwa i dotąd nie zanotował porażki. Debiutował na gali Soul FC 4 w marcu 2016 roku, gdzie pokonał Bartosza Siwka (1-1 ) po 3 rundach pojedynku. Na kolejnym szczeblu swojej fighterskiej drogi Kamil pokonał Dominika Szalczyka (0-2) przez TKO w 2 rundzie na gali MTC Fight Night 7 w październiku 2016 roku, ostatni pojedynek zaś stoczył w czerwcu na MMA Way 1, gdzie wygrał przez decyzję z Pawłem Szają (o-1).

Paweł Celiński zaś to fighter bardziej doświadczony z bilansem mieszanym (3-3). Debiutował już w 2010 roku na gali MMA show w Gorzowie wygrywając z Tymoteuszem Pledziewiczem (3-2), do chwili obecnej udało mu się wygrać na gali Profesjonalnej ligi MMA z Michałem Boduszkiem (1-3) poprzez decyzję w 2013 roku, oraz w n swoim ostatnim pojedynku we wrześniu bieżącego roku, gdzie pokonał Patryka Rutę w pierwszej rundzie na gali EFM 2 -FIWE Fight Arena. Z Kim przegrywał Paweł Celiński? Ano z Piotrem Wolowikiem (3-3) na evencie SMMA, Albertem Odzimkowskim (10-3) na BA 4  i Danielem Rajcą (1-0) na PL MMA w 2014 roku.

Gala Babilon MMA odbędzie się w Legionowie. Bilety dostępne są na eventim.pl w cenie 35zł, głównym pojedynkiem gali będzie starcie Kamila Bazelaka (7-9) z Szymonem Kołeckim (3-o).

Grzegorz Prokop.

Categories: MMA 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.