STSport

Nowym, niosącym niezwykłe emocje, pojedynkiem, jaki widzowie zobaczą podczas gali FEN 11 „Warsaw Time”, w hali Torwar, w Warszawie, w dniu 19 marca 2016 roku, będzie starcie dwóch gladiatorów na zasadach K-1 w wadze cruiser: reprezentującego Palestrę Warszawa Marcina Szredera i trenującego w Niemczech, tureckiego zawodnika Aytaca Yahsi z Fight Lounge Dortmund.

Aytac Yahsi vs. Marcin Szreder na FEN 11 Warsaw Time

Marcin Szreder to jeden z wyróżniających się zawodników polskiego kickboxingu. Podopieczny trenera Łukasza Roli był zdobywcą Pucharu Europy, a także wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski.

Marcin na co dzień jest biznesmenem, a kickboxing traktuje jako pasję i sposób na odreagowanie stresów. Jak sam mówi: „walka oznacza pokonywanie własnych słabości i w głowie, i w organizmie”. Ma 39 lat, a jego bilans zawodowy to trzy zwycięstwa bez porażki. Jako amator wygrał ponad dwadzieścia walk.

Aytac Yahsi zaczął swoją przygodę z walkami w 2007 roku. Na amatorskiej arenie odniósł czternaście zwycięstw i nie przegrał żadnej potyczki. W jednym ze swoich pierwszych pojedynków zawodowych zmierzył się ze słynnym mistrzem Hesdym Gergesem na gali VIP Fight Night 2009, gdzie mimo znacznej różnicy na swoją niekorzyść w wadze i wzroście, stoczył pasjonujący i pamiętny pojedynek z ponad dwumetrowym mistrzem It’s Showtime. Yahsi ma 30 lat i na koncie trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki.

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL.

Oficjalna informacja FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.