STSport

Czy stosując Axis-HT zobowiązany jestem do zażywania blokerów estrogenu?

Stosując Axis-HT™, nie ma potrzeby korzystać z pomocy blokerów estrogenu bądź przeprowadzać jakiejkolwiek terapii po cyklowej, aby się odblokować w przeciwieństwie do wielu innych preparatów zwanych prohormonami. W rzeczywistości te pro hormony w rzeczywistości śmiało możemy nazwać anabolikami, które nafaszerowano w toku produkcji sterydami anabolicznymi.

Axis-XT

Axis-XT

Można się pokusić o stwierdzenie, że firma BSN pod tym względem jest jedna z najbardziej kompetentnych firm na świecie, gdyż jej suplement Axis XT jest całkowicie wolny od podobnych środków i w żaden sposób nie powoduje skutków ubocznych jak pozostałe prohormony. W trosce o zdrowie klientów BSN wypuścił na rynek niesamowity suplement podnoszący poziom naturalnego testosteronu, poprawiający zdrowie i jakość życia seksualnego.

Axis – HT™ to suplement klasyfikowany, jako booster testosteronu, który swoje działanie opiera na stymulacji przekaźników komórkowych maksymalizując w ten sposób naturalną zdolność organizmu do produkcji testosteronu. W skrócie oznacza to, że w sposób nieszkodliwy bez ryzyka skutków ubocznych zwiększa się poziom testosteronu w organizmie mężczyzny. Głównym przekaźnikiem obecnym w Axis-HT™ jest sześciofosforan inozytolu (IP6, znany także pod nazwą – kwas fitynowy), zwiększa poziom endorfiny, przeciwutleniaczy, intensyfikuje procesy lipotropowe, redukuje stres, stymuluje produkcję hormonu wzrostu, pomaga w regeneracji po treningowej zwiększając poziomu testosteronu. Działa więc na zasadzie połączenia rośliny Tribulus Terrestris z glutaminą, argininą i tauryną. Kolejny przekaźnik komórkowy obecny w Axis – HT ™ to Coleus Forskohlii. Związek ten zwiększa efektywność cyklu produkcyjnego adenozynomonofosforanu, który pobudza komórki Leydiga w jądrach, zwiększając produkcję testosteronu. Colesus Forskohlii daje efekty podobne do lutotropiny, odpowiadającej za steroidogenezę. Zwiększa ilości ścieżek androgennych przy pomocy adenocyklazy oraz mechanizmów kontrolujących syntezę cyklicznego adenozynomonofosforanu. Pochłania Eurycoma Longifolia, związek odpowiadający za łączenie się hormonów płciowych z globulinami, pozwalając na magazynowanie większych zapasów testosteronu w organizmie.

Axis – HT™ najzwyczajniej zwiększa naturalną zdolność organizmu do produkcji testosteronu. W przeciwieństwie do związków syntetycznych lub prohormonu, nie jest żadną formą testosteronu lub jego pochodnej. Środek wyłącznie poprawia potencjał produkcyjny naszego organizmu. Nie jest egzogennym źródłem testosteronu, nie występuje, więc ryzyko konwersji jego nadmiaru w estrogen. Odżywki, które mają na celu blokowanie estrogenu są zbyteczne. Ponadto nie występuje potrzeba przeprowadzania terapii po cyklowej, gdyż Axis – HT™ nie zaburza naturalnych procesów syntezy hormonów płciowych w organizmie.

Sportowcy, którzy regularnie stosowali Axis XT doświadczyli olbrzymiego wzrostu siły, masy i agresji treningowej. Zalecany jest dla osób, które w krótkim czasie chcą podnieść do maksimum swoje możliwości siłowe, wytrzymałościowe. Preferowany jest przez zawodników MMA,kulturystów, strongmanów, bokserów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.