STSport

Artur Szpilka (16-1) po kompromitującej przegranej z bankierem Bryantem Jenningsem (18-0) szykuje się do kolejnego pojedynku. Tym razem jego przeciwnikiem będą „Hejterzy”. Czy Fiodor Łapkin podejmie się również trudu przygotowania „Szpili” do tej walki? Jaką rolę w tym wszystkim będzie miała Kamila Wybrańczyk

Witam wszystkich! Jak czytam niektóre komentarze to nie dziwcie mi się czemu mi ręce w walce opadają, tak na poważnie to krytyka jest potrzebna, ale wśród tych wyzwisk nie można przeczytać normalnej, konstruktywnej krytyki. Wymagacie abym się zmienił … Ok też tak uważam. To była potrzebna lekcja pokory dla mnie, ale ja również oczekuje zmian u moich kibiców. Każda osoba, która nie potrafi się normalnie wypowiedzieć tylko wyzywa itp. będzie blokowana, bo można napisać, co wam się nie podobało w normalny sposób. Ja teraz odpoczywam, ale moja kobieta się tym zajmie i zostanie moderatorem tej strony – napisał na Facebooku mocno zbulwersowany Artur Szpilka.

Jak się dowiedzieliśmy z wpisu pięściarza z Wieliczki, moderowaniem komentarzy na jego oficjalnym profilu, zajmować się teraz będzie jego dziewczyna Kamila Wybrańczyk.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.