STSport

Jak dowiedziała się redakcja BoxingNews.pl wszystko wskazuje na to, że wyczekiwany od dawna pojedynek Artura Szpilki (16-1, 11 KO) z Krzysztofem Zimnochem (16-1, 12 KO) dojdzie do skutku podczas zaplanowanej na listopad tego roku gali. Informację o możliwości organizacji tego pojedynku potwierdził w rozmowie z naszym portalem popularny „Szpila”, który przyznał, że doszedł już do porozumienia z promotorami i teraz czeka tylko na decyzję Krzysztofa Zimnocha.

„Wszystko wskazuje na to, że będę walczył z Zimnochem. Teraz czekamy po prostu na potwierdzenie. Ja jestem jak najbardziej na tak. Teraz druga strona została. Wiem, że wszystko jest prowadzone tak, żeby tak było. Pod względem finansowym ja już się dogadałem. Teraz tylko kwestia, czy Krzysiek się zgodzi. Wszystko idzie w stronę organizacji tej walki. Niebawem okaże się czy tak faktycznie będzie.” – powiedział BoxingNews.pl, Artur Szpilka.

Konflikt medialny pomiędzy Szpilką, a Zimnochem ciągnie się od bardzo dawna, jednak do tej pory promotorom nie udało się zestawić tych zawodników naprzeciw siebie w ringu. Czy tym razem promotorom uda się doprowadzić do długo wyczekiwanego starcia?
Poniżej prezentujemy wywiad z Arturem Szpilką, który opowiedział nam o możliwości organizacji walki z Zimnochem, o stosunku do Gołoty i Adamka oraz możliwości występu na gali MMA.

źródło: boxingnews.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.