STSport

Były Olimpijczyk z Sydney, pięściarz Artur Binkowski wyzwał na pojedynek Marcina Najmana.

Binkowski napisał na swoim profilu na facebooku:
https://www.facebook.com/art.binkowski/
Co Wy na walkę z Nejmanem…? Ale tylko boks nie pełzanie jak węże!
Marcinku, nie znam cię, zbytnio nie przepadam za tobą, według ludzi, który coś tam wiedzą o tobie, jesteś taką lizajdupą rozumisz?, chodzi mi o Gołotę,że mu tam lizales dupe jak tutaj był nie raz. Wiemy dobrze, że boksować nie umisz, walczyć potrafisz. A ja osobiście ci daję szacunek za takiego bardzo przeciętnego wojownika , ale ty !! że ludzie o tobie słyszeli,
rozumisz? dlatego ludzie chcą, żebym wyszedł z tobą do ringu po raz ostatni i się pożegnał .
Ja zbytnio na to ochoty nie mam. Rozumisz?Ale dam z siebie coś, żeby być w Polsce,ale ty musisz zrobić walkę! Ja z nikim nie współpracuje,zadnym promotorem z zadnym z nich nie żyje dobrze to jest kupa cwaniaków i zakończymy temat.
Jeśli zrobisz galę , a poinformowany zostałem,ze Ty potrafisz zrobic od czasu do czasu kasa się zgodza…rozumisz?
– Ja chcę dychę, dychę amerykańskich,To jest moja pula rozumisz? pamiętaj że rozmawiasz z olimpijczykiem i będzie mnóstwo ludzi.
Jeśli jesteś w stanie zrobić galę, zapłacić mi dyszkę i dwa przeloty, dla mnie i dla trenera z Kanady rozumisz? Ja wybiore kto bedzie moim trenerem…
Choć z takim gościem jak Ty to ja nikogo nie potrzebuje pff moja babcia hyhyhy może mi sekurowac i podać mi wodę ,rozumisz? Hyhyhy nie to że chce Ci ubliżyć ale wiemy dobrze,a tym bardziej Ty , że nie no ,ale ty walczyć nie umisz .
Wiec jesli zrobisz ta gale a ja dostane dyszke Ja przylecę i będziemy się napierd***. Pierwszą rundę czy dwie nawet ci odpuszczę, bo chcę poczuć twoją siłę…zobaczyć co ty masz, alee robimy tylko boks tylko boks nie tarzamy się po podłodze, nie będziesz mi wsadził kur#a jaj w moja twarz rozumisz? Tam mnie dusił,bo jeśli tak chcesz zrobić to ja gryze
Rób to na listopad, ale przed jedenastym !! 11 listopada- Wiecie jestem patriota .
I 11 listopada ja mam poważne plany aby być w Polsce w Warszawie na marszu , na marszu Niepodległości !!Ja wchodzę i go biję! Kto by chciał zobaczyć tą walkę?! I kto by nie postawił kasy?? bo co? Na Binkowskiego nie postawisz? Pozdrawiam Was Wszystkich Mordy !I CO ? I WIDZIMY SIĘ!

Słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi Artur Binkowski przeszedł na emeryturę sportową w 2014 roku. W Polsce występował trzy razy, gdyż większość walk toczył w USA i Kanadzie. W Polsce w maju 2007 r. pokonał Toto Mubengę (12-8, 3 KO), w październiku 2013 roku przegrał z Krzysztofem Zimnochem (22-1-1, 15 KO), natomiast w kwietniu 2014 r. musiał uznać wyższość Michała Cieślaka (14-0, 10 KO).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.