STSport

Do niezwykle ekscytującego pojedynku w wadze piórkowej dojdzie na gali KSW 35 w piątek 27 maja w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Jeden z największych młodych talentów na polskiej scenie MMA Anzor Azhiev (6-2, 1 KO, 1 Sub) przywita w Federacji KSW czołowego zawodnika w limicie 66 kilogramów Marcina Wrzoska (10-3, 4 KO, 3 Sub). 

836KSW35_azhiev_wrzosek_www (1)
  
25-letni Czeczen powróci do klatki największej organizacji w Europie po listopadowej dominacji i wygranej przed czasem z Czarnogórcem Vaso Bakocevicem. Zawodnik mieszkający i trenujący w Warszawie liczy, że kolejnym zwycięstwem zapewni sobie trzeci pojedynek z obecnym mistrzem KSW w wadze piórkowej Arturem Sowińskim. 
  
Podobne ma ambicje ma również Bydgoszczanin, który od momentu podpisania kontraktu z KSW głośno mówi o pojedynku z Sowińskim. Wrzosek to pierwszy Polak, który nie tylko wystąpił w amerykańskim reality show The Ultimate Fighter, ale również dotarł w nim do półfinału. W swojej zawodowej karierze 28-latek wygrywał m.in. z Arnoldem Allenem, Timem Close’em i Robertem Rajewskim. 
  
Bilety na KSW 35, 27 maja w Trójmieście są dostępne na eBilet.pl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.