STSport

Antoni Chmielewski (28-12 MMA, 3-1 PLMMA) w niezwykle efektowny sposób pokonał na PLMMA 45 EXTRA – Wielki Finał w Częstochowie Jonasa Billsteina (13-4 MMA, 0-1 PLMMA).

Antoni Chmielewski

Polak od pierwszych sekund pojedynku ruszył zdecydowanie do przodu i już na początku konfrontacji trafił rywala. Rozpędzony chciał dobić go latającym kolanem ale przestrzelił, przez co wylądowal na ziemi, z przeciwnikiem bijącym go z góry i wciskającym w siatkę.

Chmielewski bardzo umiejętnie bronił się jednak z pleców. Przy okazji wyczekał na właściwy moment i zaatakował rękę, której Niemiec odpowiednio nie chronił. Ostatecznie wszystko skończyło się więc klasyczną balachą w wykonaniu polskiego wojownika.

Billstein i jego narożnik byli w chwilę po przerwaniu boju mocno zszokowani. Nie spodziewali się, że pojedynek który miał być w ich mniemaniu tylko formalnością, zakończy się dla nich sromotną klęską.

Po bardzo udanym występie Antek opowiedział portalowi mmania.pl nie tylko w jaki sposób odniósł dwudzieste ósme zwycięstwo w karierze, ale także wyjaśnił dlaczego i dla niego, i dla rywala, rezultat potyczki w Częstochowie może mieć ogromne znaczenie.

źródło/foto/film: mmania.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.