STSport

Walka Mike Mollo vs Andrzej Gołota

Jak informowaliśmy w październiku na ring powraca Andrzej Gołota, który stoczy swój ostatni pojedynek bokserski. Tym razem będzie to jednak walka pokazowa, bez werdyktu.

Kto będzie jego przeciwnikiem? Sporo mówiło się o walce z Evanderem Hollyfieldem, jednakże pięściarz ten oficjalnie ogłosił swoje wycofanie ze sportu. Z kim więc miałby wyjść do walki Andrew?
Jak donosi nasz informator organizatorzy z NGPromotions rozpatrują opcję walki Andrzeja Gołoty z Marcinem Najmanem. Z tego też powodu „El Testosteron” gościł ostatnio w USA z wizytą u legendy polskiego boksu. Taka walka byłaby dla Gołoty bezpieczna, a dla Najmana stanowiłaby świetny sposób niesamowitej promocji i udowodnienia swej wartości pięściarskiej.

Jeśli doniesienia te okażą się prawdą,to walka tego rodzaju, nie była by dobrym ruchem dla Gołoty. Jedyny, który by tutaj zyskał na takim pojedynku to tylko Marcin Najman. Andrzej Gołota by stracił szacunek o fanów i innych pięściarzy.
Informacja o tego rodzaju walce, nie jest oczywiście oficjalnie potwierdzona przez organizatorów i nigdy też by nie byłaby, gdyby nawet tego rodzaju plany były faktycznie rozważane.

Osobiście skłaniamy się ku temu, że tego rodzaju news to zwyczajna plotka, tak zwana „kaczka dziennikarska” jednakże byliśmy zgodni, co do tego, aby poinformować fanów sportów walki, o tego rodzaju nowinkach.

Marcin Najman

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.