STSport

Andrews Nakahara z Kyokushin (4 Dan), który należy obecnie do organizacji International Karate Alliance Kyokushinryu, zmierzył się podczas gali DREAM z Dong Sik Yoon brązowym medalistą mistrzostw świata w Judo.
Była to druga walka Nakahary w formule MMA. Zawodnik Kyokushin znokautował mistrza Judo w trzydziestej sekundzie drugiej rundy.
Nakahara stoczył w MMA łącznie 13 walk. Walczył dla organizacji japońskiej DREAM, a także dla ROAD FC – Road Fighting Championship, WSOAF. Jego bilans wynosi 5 walk wygranych, w tym 4 wygrane przez TKO, 2 walki remisowe i 4 przegrane.

Pierwszą przegrał z legendą MMA Kazushi Sakurabą. Nakahara w 2005 toku zdobył Mistrzostwo Ameryki w Karate Knock Down. Po tym pojedynku japoński wojownik stoczył dwa zwycięskie pojedynki z Shungo Oyama(13-14) i Jun Hee Moon (6-2). Zwycięstwo nad Shungo Oyamą było naprawdę czymś znaczącym na japońskim rynku sztuk walki, gdyż zawodnik ten miał na rozkładzie takie sławy jak: Renzo Gracie, Valentijn Overeem, Peter Aerts, Rodrigo Gracie czy Carlos Newton.
W 2016 roku wygrał przez TKO z Travisem Doerge, a karierę w MMA zakończył w 2017 roku po przegranej na punkty z Emmanuelem Walo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.