STSport

25-letni Brazylijczyk Andre Muniz (13-3, 3 KO, 9 Sub) to kolejny nowy nabytek Federacji KSW, który zadebiutuje na zbliżającej się gali KSW 34, 5 marca w Warszawie. Mistrz cenionej brazylijskiej organizacji Bitetti Combat zmierzy się w pojedynku o pas z mistrzem KSW w wadze półciężkiej Tomaszem Narkunem (11-2, 1 KO, 10 Sub).

KSW 34 Andre Muniz

Zawodnik o pseudonimie „Sergipano” może się pochwalić serią siedmiu kolejnych zwycięstw, którą rozpoczął od pokonania gwiazdy Pride FC i byłego mistrza WEC Paulo Filho. Posiadacz czarnego pasa BJJ pokonywał kolejnych sześciu rywali duszeniami w parterze, a tylko jeden z jego ostatnich przeciwników wytrwał z nim w klatce dłużej niż rundę.

Mierzący 187 centymetrów Brazylijczyk, mimo młodego wieku, ma już sześcioletnie doświadczenie w startach w MMA i szesnaście zawodowych pojedynków na koncie.

Starszy tylko o niecałe dziesięć miesięcy Polak, to od niedawna również czarny pas brazylijskiego jiu jitstu. W warszawie Narkun będzie po raz pierwszy bronił tytułu, wywalczonego w październiku w Londynie, gdzie znokautował Gorana Reljica już w pierwszej rundzie.

Ostatnia pula najlepszych biletów na płytę KSW 34 jest jeszcze dostępna na eBilet.pl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.