STSport

Anderson „The Spider” Silva urodził się 14 kwietnia 1975 roku w Curitiba, Parana w Brazylii. Jest mistrzem świata UFC w kategorii średniej.W MMA stoczył 40 walk z czego 33 wygrał, 6 przegrał i 1 rozstrzygnął no contest. Od 2006 roku do 2012 roku zwyciężył w 17 walkach bez jakiejkolwiek porażki.

Silva vs.Okami

Silva vs.Okami

Ciekawi jesteście jaką stosuje dietę i jakie bierze suplementy?
Przeczytajcie poniższy wywiad,a poznacie tajemnicę sukcesu tego najlepszego fightera w historii UFC w kategorii średniej.

Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy zawodowym biznesmenem aktywny i zdrowy tryb życia jest niezwykle istotny dla stanu Twojego organizmu. W biurze, na siłowni, na korcie bądź na ringu zbilansowana dieta połączona z odpowiednim treningiem jest czynnikiem umożliwiającym ponadprzeciętne wykorzystanie swojego potencjału bez względu na miejsce i okoliczności.

Anderson Silva

Wiek: 40 lata

Wzrost: 188cm

Waga:  84kg

Walki Mixed Martial Arts: 33 – 4 – 0

Jak związałeś się z MMA?

W młodości trenowałem Taekwondo. Rozpoczęcie treningów innych sportów walki było kolejnym krokiem gwarantującym mój rozwój. Proces ten ostatecznie doprowadził mnie na ring Mixed Martial Arts.

Co najbardziej cenisz w życiu profesjonalnego zawodnika?

Kiedy nadchodzi czas odpoczynku. Moje treningi przed walką są niezwykle intensywne, przygotowuje się do niej najlepiej jak tylko potrafię. Właściwa regeneracja umożliwia szybki powrót do zdrowia po walce. Jest także niezbędna dla prawidłowego przygotowania mentalnego do kolejnego pojedynku.

Co oprócz treningów sprawia Ci największą frajdę?

Relaksuje się przy konsoli do gier oraz gdy gram w paintball.

Jak wygląda Twój całotygodniowy trening?
Ćwiczę codziennie. Każdego ranka koncentrujemy na technikach walki, natomiast wieczorem trenuję na siłowni oraz ponownie udoskonalam technikę by wyeliminować błędy.
Mój plan treningowy uzależniony jest przede wszystkim od specyfiki nadchodzącej walki. Treningi przygotowywane są zarówno w oparciu o przebieg dopiero zakończonej pojedynku, jaki i charakterystyki mojego następnego przeciwnika.

Jaką grupę mięśni najchętniej trenujesz?

Moje palce grając w Playstation (śmiech).

Jak stosowane przez ciebie suplementy wpływają na przygotowania przed walką?

Gdy przygotowuje się do pojedynku, jestem na rygorystycznej diecie. Wspieram ją suplementami dostarczającymi niezbędne składniki odżywcze, których mój organizm nie jest w stanie przyswoić ze zwykłego posiłku. Wyniki takiej diety są rewelacyjne.

Jakie suplementy obecnie wykorzystujesz?

Stosuje IsoBolic by budować czystą masę mięśniową oraz by zapobiec jej utracie podczas intensywnych treningów aerobowych.  Wykorzystuje także staki przedtreningowe Nutrabolics. Bez Fighter’s Food oraz Fight Factor nie byłbym w stanie trenować tak intensywnie jak dotychczas bez ryzyka odniesienia poważnej kontuzji. Wspomagam się też Hemodrene. Jest to najsilniejszy spalacz, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Preparat ten pozwala mi łatwiej kontrolować wagę.

Jak oceniasz wpływ suplementów na swoją wydolność na ringu?

Suplementy zdecydowanie poprawiają moją wydolność. Uświadomiłem to sobie w momencie, gdy na dobre rozpocząłem regularną suplementację. Jakość produktów Nutrabolics powoduje, że zawsze znajduję się w szczytowej formie.

Twój ulubiony suplement?

Fighter’s Food. Stosuje go dwa razy dziennie. Zwiększa tempo regeneracji po walce, w dodatku reguluje poziom pH w organizmie.  Zadowolony jestem także z Fight Factor. Stosuje półtorej porcji na 30 minut przed walką, na pusty żołądek, by zoptymalizować przyswajanie i moją ogólną sprawność fizyczną.

Na rzecz, jakich posiłków jesteś w stanie zrezygnować ze swojej diety?

Kiedy tylko mogę sobie pozwolić, korzystam z MCDonald’s.

Czy mógłbyś udzielić jakieś porady naszym czytelnikom w sferze odpowiedniego odżywiania?

Właściwa dieta ma ogromny wpływ na wydolność i sprawność. Połączenie odpowiednich suplementów z dietą gwarantuje świetne rezultaty.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.