STSport

Kamil Waluś to zawodnik, w którym fani nie pokładają zbyt wielkich nadziei. Choć masywny, to niestety jego sylwetka przypomina raczej tych ludzi, którzy omijają sale treningowe, niż tych którzy się na niej pojawiają. Dodatkowo Walusiowi zdarzyło się kilka razy wdać w internetowe dyskusje, gdzie zdążył zwyzywać dyskutantów od „koniobijców”. Nie zmienia to faktu, że ten młody zawodnik odniósł niedawno swoje 4 zwycięstwo. Do pojedynku z Piliafasem Waluś przygotowywał się u słynnych BlackZilians, gdzie był sparing partnerem Alistaira Overeema. Holender opublikował na oficjalnej stronie BlackZilians gratulacje.

Alistair Overeem i Kamil Waluś

Alistair Overeem i Kamil Waluś

Kamil stał się moim przyjacielem i jestem bardzo szczęśliwy, że wygrał. Bierze MMA na bardzo poważnie i mam nadzieje, że niedługo znów odwiedzi Stany i będzie z nami trenował. Ludzie uwielbiają go, nie tylko dlatego, że jest świetnym zawodnikiem, ale także dlatego, że prywatnie jest rewelacyjną personą. Życzę mu jak najlepiej, będę śledził i wspierał jego karierę.

Gratulację na swoich Facebookowych stronach opublikowali także Scott Barrett (niegdyś przeciwnik Damiana Grabowskiego) i Rico Verhoeven (jeden z czołowych kickboxerów na świecie).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.