STSport

Prezydent UFC, Dana White, ogłaszając main event na galę UFC 223 pomiędzy tymczasowym mistrzem wagi lekkiej, Tony Fergusonem i niepokonanym rywalem Khabibem Nurmagomedovem, oświadczył, że walka będzie dotyczyła niekwestionowanego tytułu wagi lekkiego UFC. White nie powiedział jednak, czy to oznacza, że ​​obecny niekwestionowany mistrz Conor McGregor zostanie pozbawiony pasa.

– 7 kwietnia Khabib będzie walczył o mistrzowski pas wagi lekkiej, a pas Conora McGregora trafi do kosza – powiedział manadżer Khabiba Nurmagomedova, Ali Abdelaziz w wywiadzie dla TMZ Sports -Zatrzymamy Tony’ego najpóźniej w trzeciej rundzie. Prawdopodobnie Khabib, przejdzie na emeryturę niepokonany, ponieważ pokona Conora, pokona Tony’ego i wtedy definitywnie pożegna się z MMA.


– Conor McGregor to dziwka – stwierdził Ali Abdelaziz – Conor walczył tylko z facetami, których może pokonać. Ten facet to taka dziwka. Promował się bardzo dobrze i był w tym naprawdę dobry. Szanuję go w tym aspekcie, ale jako wojownika nie mam dla niego żadnego szacunku, ponieważ najlepsi zawodnicy na świecie powinni walczyć z najlepszymi, a on nigdy nie walczył z najlepszymi.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.