STSport

Organizacja MMA Attack wprowadza istotną zmianę do zasad, na jakich toczone są walki oktagonie. Od gali MMA Attack 3, która obędzie się 27 kwietnia w Katowicach dozwolone będą ataki łokciami zarówno w stójce jak i w parterze.

„Łokcie stanowią tak nieodzowną część sportu jakim jest MMA, że obecnie nie potrafię sobie wyobrazić organizacji zawodów MMA bez tych ciosów” – powiedział  Prezes MMA Attack, Dariusz Cholewa.

MMA Attack wprowadziła łokcie w walce!!! Kocham tą organizację!!! – cytat z Facebook Damiana Grabowskiego.

Dzięki organizacji MMA Attack, która wprowadziła do regulaminu łokcie, każdą walkę będę kończył swoją techniką przed czasem – skomentował Tomasz Drwal.

Czy z nowych możliwości ataku skorzystają zawodnicy MMA Attack 3? Będziemy mogli się o tym przekonać już 27 kwietnia na gali w katowickim Spodku lub na antenie kanałów telewizji Polsat.

Transmisja z Katowic ruszy półgodzinnym studiem o 19:30 na Polsacie Sport. O godzinie 20:00, również w Polsacie Sport startuje transmisja pierwszych pięć walk z głównej karty. Od 22:00 na Polsacie otwartym, pokazane zostaną trzy główne pojedynki gali MMA Attack 3.

To jednak nie wszystkie atrakcje. Podobnie jak na gali MMA Attack 2, 27 kwietnia zorganizowane zostaną przedwalki, czyli tzw. undercard w których zobaczymy utalentowanych zawodników ze Śląska i okolic. Planowane są trzy takie pojedynki, a więc wszystkich kibiców, którzy przyjdą oglądać MMA Attack 3 na żywo w Spodku zapraszamy już na godzinę 18:00.

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.