STSport

Już od dziś można zamawiać dostęp do jednej z najgorętszych gal bokserskich roku – Polsat Boxing Night „Chwila Prawdy”, podczas której 8 listopada w Krakowie (Kraków Arena), w głównej walce wieczoru o tytuł IBF International zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej oraz medalista mistrzostw Europy Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) oraz nadzieja polskiego boksu w kategorii ciężkiej, utalentowany Artur Szpilka (16-1, 12 KO).

Szpilka-vs-Adamek

Galę na żywo z Krakowa będą mogli zobaczyć za 40 zł w systemie „pay-per-view” abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA, która zaoferuje też możliwość obejrzenia wydarzenia z wielu kamer.

Organizowana po raz trzeci gala Polsat Boxing Night to w sumie aż sześć pojedynków bokserskich. Najbardziej emocjonujące, od miesięcy oczekiwane przez polskich fanów boksu starcie Adamek vs Szpilka odbędzie się w wadze ciężkiej na dystansie dziesięciu rund, a bokserzy będą walczyć o tytuł IBF International. Bezpośrednio przed walką wieczoru w krakowskiej Arenie zmierzą się: były mistrz Europy w wadze średniej Grzegorz Proksa z niepokonanym na zawodowych ringach Maciejem Sulęckim (dystans dziesięciu rund), a w pozostałych walkach zobaczymy: powracającego po dwuletniej przerwie Dawida Kosteckiego, który sprawdzi swoje umiejętności, walcząc w ośmiorundowym pojedynku z Andrzejem Sołdrą, Michała Chudeckiego krzyżującego rękawice z Michałem Syrowatką oraz Łukasza Maćca w walce z Michałem Żeromińskim. Kartę walk otwierać będzie pojedynek Rafała Kaczora z Piotrem Gudelem.

Bezpośrednio przed wielką galą, o godzinie 19.00 dla widzów PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport, a o godzinie 19.45 widzowie obejrzą otwarcie wydarzenia i pierwszą walkę: Rafał Kaczor vs Piotr Gudel.

Polsat Boxing Night w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do tej widowiskowej gali mogą zamówić w systemie PPV abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wszystkie walki będzie można obejrzeć w dwóch formatach: w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 444 (Polsat Boxing Night HD) oraz standardowym (SD) na pozycji 445 (Polsat Boxing Night).

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
1. Przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
2. W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
3. W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu odbywania się gali, czyli 8 listopada br.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
1. Portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
2. Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
3. E-płatności.

„Chwila Prawdy” w IPLI

Wszystkie walki gali Polsat Boxing Night, w tym główne starcie Adamek vs Szpilka, w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (Samsung, LG, Netia Player) oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne dla użytkowników na terytorium Polski zarówno w jakości HD, jak i SD, w cenie 40 zł, a także dla widzów z całego świata, za wyjątkiem USA. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Pojedynek Adamek vs Szpilka z wielu kamer

Dodatkową atrakcją dla widzów IPLI będzie możliwość obejrzenia wydarzenia z wykorzystaniem funkcji wielokamerowej. Użytkownik, obok przekazu głównego, będzie miał do dyspozycji 4 dodatkowe kamery, które będzie mógł samodzielnie wybierać i wielokrotnie zmieniać, korzystając z najbardziej dogodnego ujęcia do kibicowania ulubionemu zawodnikowi. Każda z kamer umożliwia także cofanie materiału, dzięki czemu w każdej chwili można wrócić do wyjątkowego ciosu, skutecznego bloku czy nokautu. W IPLI widzowie będą w samym centrum wydarzeń.

Podczas gali Polsat Boxing Night wykorzystane będą 4 kamery:
1. Kamera w narożniku ringu,
2. Kamera w drugim narożniku,
3. Kamera główna zbliżeniowa,
4. Kamera na ramieniu (ruchoma na minidźwigu).

Karta walk
Walka wieczoru:
Tomasz Adamek – Artur Szpilka, 10 rund, waga ciężka o tytuł IBF International

Pozostałe walki (od pierwszego pojedynku):
* Rafał Kaczor – Piotr Gudel, 6 rund, waga super kogucia,
* Łukasz Maciec – Michał Żeromiński, 8 rund, waga półśrednia,
* Michał Syrowatka – Michał Chudecki, 10 rund, waga lekko półśrednia,
* Dawid Kostecki – Andrzej Sołdra, 8 rund, waga półciężka,
* Grzegorz Proksa – Maciej Sulęcki, 10 rund, waga średnia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.