STSport

Młody łodzianin – Adam Zając – to już 15. zawodnik, który zawalczy na gali MMA Attack 2. Dziś federacja potwierdziła jego udział w imprezie.

Adam Zając to zawodnik wagi średniej. Na co dzień trenuje w klubie Gracie Barra Łódź. Na zawodowym ringu stoczył do tej pory 6 pojedynków. Pięć razy wygrał, jeden raz przegrał. Ostatni raz w ringu mogliśmy oglądać go 23 czerwca 2011 roku. Wówczas, na gali Heroes Gate 4 w Pradze przegrał z reprezentantem gospodarzy – Tomasem Kuzelą. Wcześniej wygrał 5 swoich pierwszych pojedynków. Walczył między innymi dwukrotnie na galach federacji Ring XF, a także na Quest Arenie, gdzie pokonał Tomasza Kondraciuka.

Z kim zmierzy się popularny Zajcu? Tego jeszcze nie wiadomo, ale niewykluczone jest, że skrzyżuje rękawice z innym, młodym, polskim, zawodnikiem – Krzysztofem Jotką. Ci dwaj fighterzy mieli walczyć już podczas lutowej gali Night of Champions 3. Pojedynek jednak odwołano. Może teraz dojdzie do skutku?

Tutaj możecie zobaczyć walkę Adama Zająca z Tomaszem Kondraciukiem podczas gali Quest Arena, która odbyła się w kwietniu 2011 roku:

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.