STSport

Niepokonany Adam Khaliev wystąpi na MMA Attack 4. Znanego z efektownego stylu walki Czeczena w oktagonie MMA Attack powita w październiku również niepokonany Krzysztof Jotko.

29-letni Adam Khaliev już w swojej drugiej walce dał poznać się całemu światu. W grudniu 2011 roku popisał się kopnięciem, które zostało nazwane jako „tornado”, a nokaut na Alexeiu Belyaevie był przez wielu typowany jako najlepszy nokaut na świecie. Khaliev walczy efektownie, ma dobre czucie dystansu w stójce, ale nie obca jest mu także walka w parterze. Dwie pierwsze walki wygrywał przez nokauty, dwie kolejne przez poddania i wreszcie dwie ostatnie przez decyzje. Teraz pora, by spróbował swoich sił na wyższym poziomie.

Tak nokautuje Khaliev:

Zawodnikiem, który zamierza jako pierwszy zastopować Khalieva jest Krzysztof Jotko. Podopieczny Mirosława Oknińskiego również jest niepokonany, a do tego ma znacznie większe doświadczenie od starszego rywala. Po stronie Jotki będzie także przewaga wzrostu i zasięgu ramion. 24-latek jest doskonale znany tym, którzy śledzą gale MMA Attack. Na drugiej gali naszej organizacji po ciężkim boju pokonał Damira Hadzovicia, jednocześnie przekonując się, że jego miejsce jest w wadze średniej. 27 kwietnia w Spodku Krzysiek po kolejnym zaciętej walce wygrał z Bojanem Velickoviciem, a pojedynek został nagrodzony bonusem za walkę wieczoru.

Zestawienie tych dwóch zawodników gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Bilety na gale MMA Attack 4 można nabywać za pośrednictwem serwisu Eventim.pl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.