STSport

27 sierpnia 2011 odbędzie się na Koparkach pierwszy w Polsce ślub nurkowy!

Ślub wezmą Ewa i Paweł, którzy w maju tego roku zaręczyli się pod wodą na Koparkach. Podwodnego błogosławieństwa udzieli im kapelan bazy Orka Team- ksiądz Paweł.

Nurkowanie na Koparkach w Jaworznie

Nurkowanie na Koparkach w Jaworznie

Imprezie patronować będzie między innymi Miasto Jaworzno, pojawią się też przedstawiciele mediów. Mamy nadzieję pozyskać także różnych sponsorów – pomoc jest zawsze mile widziana. Zapraszamy również wszystkich nurków chętnych do wzięcia udziału w otwartej części imprezy.

Zaistniał też pomysł aby wydarzenie to połączyć z biciem rekordu guinnessa. Rekord który chcemy pobić to ustanowiony w zeszłym roku we Włoszech rekord największej liczby świadków podwodnych zaślubin. Wtedy zebrało się ich 261. Czy uda nam się zebrać większą grupę nurków? W sumie wystarczyłoby żeby przyjechał FanKlub…

Tutaj możecie zobaczyć rekord który planujemy pobić:
http://www.guinnessworldrecords.com/Search/Details/Largest-wedding-underwater/46038.htm

Nasze dalsze działania są uzależnione od tego ile otrzymamy od Was deklaracji uczestnictwa. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 11 lipca. O szczegółach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie oraz na forum FanKlubu.

Takich rzeczy na Koparkach jeszcze nie było!

Na wydarzenia zaprasza Orka Team

Ze względu na potrzebę ogarnięcia organizacyjnego imprezy prosimy o wysyłanie maili (imię nazwisko nr telefonu) na adres rekord@orkasa.pl.

foto:hotdive.com

źródło: www.orkasa.pl

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.