STSport

18 marca 2018 roku w hali GOSIR przy ul.Tuszyńskiej 113 w Wiśniowej Górze odbył się międzynarodowy turniej Polish Open Kyokushin Cup. Organizatorem imprezy było Europejskie Centrum Karate z Andrespola i sensei Kamil Bazelak (2 Dan). Turniej odbywał się pod patronatem wójta gminy Andrespol Pana Dariusza Kubusa. W szranki stanęły kluby Kyokushin Andrespol, Kyokushin Ronin, Czarny Orzeł Lipno, Kyokushin Lewin Brzeski, Akademia Sztuk Walki Fight and Win, Szkoła sztuk walki Adamusik, Legion Łódź. W turnieju walczyli Polacy, Czeczeni i Gruzini. Wystartowało 136 zawodników i stoczono rekordową ilość 415 pojedynków.
Walki w oktagonie sędziowali sensei Robert Gaździk (2 Dan), sensei Mateusz Bazelak (1 Dan) i sensei Bartosz Laszuk (1 Dan).

Wyniki walk:
JU-JITSU GRAPPLING

Kategoria dzieci do 20kg
1.Mariusz Busma
2.Alan Misiewicz i Zuzanna Pytel
3.Krystian Sadura

Kategoria dziewczynek do 25kg
1.Katarzyna Busma
2.Zuzanna Staniewicz i Julia Pawłowska
3.Oliwia Pasiewicz

Kategoria chłopców 2011-2010
1.Maciej Szymborski
2.Jan Biały i Oskar Krause
3.Adrian Włodarczyk
4. Aleks Dominiak, Wiktor Czarniecki i Michał Busma

Kategoria chłopców 2009
1.Fabian Michalski
2. Adam Ignasiak i Tobiasz Kuźmiński
3.Wiktor Kaniorski
4. Antoni Tymiński

Kategoria chłopców 2009
1.Patryk Wcisłek
2. Bartosz Chodak
3.Maciej Walczak i Szymon Piera
4. Adam Bielnicki i Max Frydrych

Kategoria chłopców OPEN
1.Szymon Jaśkowiak
2.Oliwier Łuczak
3. Karol Krzeszewski i Krystian Koroch
4.Michał Reszka, Kacper Dominiak i Maciej Uszyński
5. Bartosz Kotwicki, Jakub Porucznik i Stanisław Szczęśniak

Kategoria juniorów do 52kg
1.Hubert Merek
2.Oliwier Głuch
3.Wojciech Szepietowski

Kategoria dziewczynek do 40kg
1.Alicja Krzeszewska
2.Ada Poradecka
3. Ewa Tymińska
4.Zuzanna Bińćzak i Ewelina Kuźmińska

Kategoria juniorek OPEN
1.Natalia Komorowska
2.Julia Hoffman
3.Milena Kępka i Maja Grudzińska
4.Julia Komorowska

Kategoria juniorów 14 lat
1.Mateusz Kowalski
2. Piotr Tyde i Kacper Rogósz
3.Dawid Loghosyan

Seniorzy do 75kg
1.Adrian Strzałka
2.Bartłomiej Krawczyk, Piotr Orwiński i Krystian Stępień
3.Krzysztof Krześlak

Seniorzy OPEN
1.Przemysław Kubiak
2.Piotr Krześlak
3.Jarosław Krzeszewski i Tomasz Turowski
4.Leszek Michalski

KUMITE SEMI KNOCK DOWN

Superfight
1.Alan Misiewicz
2.Krystian Sadura

Kumite chłopców 2010
1.Adam Ignasiak
2.Oskar Krause
3.Wiktor Czarniecki

Kumite dziewczynek
1.Zuzanna Staniewicz
2.Julia Pawłowska

Kumite chłopców 2009
1.Maciej Walczak
2. Bartosz Chodak i Karol Michael
3.Adam Bielnicki

Kumite chłopców OPEN
1.Salamow Makhmed
2.Aleksander Anuszkiewicz i Nikolas Lepski
3.Adam Sobolewski, Bartosz Kotwicki, Tasztamirow Ibragim, Igor Kubacki, Szymon Jaśkowiak
4.Bruno Tasarski i Max Frydrych

Kumite chłopców OPEN
1.Bartosz Ignasiak
2.Dawid Kubacki i Aleksander Tymiński
3.Kacper Dominiak
4.Mikołaj Wróbel

Kumite dziewczynek do 40kg
1.Maria Dmowska
2.Zuzanna Bińczak i Nikola Fic
3.Ewa Tymińska

Kumite dziewczynek do 35kg
1.Roksana Kłujsza
2.Aleksandra Sioma

Kumite juniorki OPEN
1.Klaudia Kostro
2.Julia Hoffman
3.Weronika Biesiada
4.Kinga Ważyńska i Alicja Dłuska

Kumite juniorów OPEN
1.Magomed Baitaev
2.Paweł Piasecki i Karol Mitrusiak
3.Mikołaj Waszczuk i Mateusz Dłuski

Kumite seniorzy 75kg
1.Bartłomiej Musiński
2.Dawid Banasiak
3.Krzysztof Krześlak

Kumite seniorzy OPEN
1.Jakub Bielnicki
2.Dawid Aiteka
3.Jarosław Krzeszewski

FORMUŁA K-1
1.Michał Krajewski
2.Dawid Banasiak
3.Łukasz Zacharowski

MMA SEMI KNOCK DOWN

MMA chłopców do 55kg
1.Huber Merek
2.Bartosz Ignasiak
3.Oliwier Głuch

MMA seniorów do 75kg
1.Adrian Strzałka
2.Bartłomiej Musiński i Paweł Orzeł
3.Krzysztof Krześlak i Bartłomiej Krawczyk

MMA Full Open
1.Mateusz Gniewek
2.Konrad Chocimski

MMA Full Open
1.Marcin Chaberski
2.Krzysztof Mończak

MMA seniorów OPEN
1.Przemysław Kubiak
2.Piotr Krześlak
3.Leszek Michalski

Leave a Reply