STSport

Po szybkiej i zwycięskiej walce Tomasza Drwala (20-4-1) nad pogromca Jaya Silvy, Wesem Swoffordem (8-3) popularny „Gorilla” wyzwał do walki czołowego zawodnika KSW Mameda Chalidowa (26-4-2).

Tomasz Drwal po walce, w krótkim wywiadzie jaki przeprowadził z nim Mateusz Borek zaprosił Mameda Chalidowa do walki z nim w oktagonie. Ciekawe jaka będzie odpowiedź czeczeńskiego wojownika i jego managerów z KSW? Podejmą rzuconą rękawicę i zaryzykują reputację Chalidowa w walce z tak niebezpiecznym rywalem jak Tomasz Drwal czy też zrejterują? Ustawianie walk Mamedowi z emerytami, byłymi zawodnikami wyrzuconymi z UFC to bardzo łatwe zadanie, niosące za sobą równie łatwe zwycięstwa. Tak tworzy się mit, legendę i hoduję „kurę znoszącą złote jajka”. Może jednak czas przed polskim Czeczenem postawić poważne wyzwanie i skonfrontować go naprawdę z godnym rywalem takim jak Tomasz Drwal?

To z całą pewnością byłby walka wszechczasów…najbardziej oczekiwany event przez polskich fanów MMA, weryfikujący to, kto jest najlepszym zawodnikiem wagi średniej w Polsce.

4 komentarze so far.

 1. MarHelcin napisał(a):

  aż tak się tomkowi stęskniło za porażkami ? hehe
  tak na prawdę to Tomek by miał wyzwanie w postaci Mameda i chyba dlatego tego chce Tomek dla Mameda nie jest żadnym wyzwaniem a walke podiąłby chyba tylko żeby wyjaśnić fanom kto jest nr1 ! ale do tej walki nie dojdzie Mamed z KSW nie odejdzie dla MMAA a na 1 walke KSW go nie puści !

 2. no name napisał(a):

  Kawulskie sie predzej zesra pod siebie niz pozwoli Mamedowi z drwalem walczyć buuu

 3. bolek napisał(a):

  Drwal chce Mameda? Niech idzie do KSW a nie obija ogóry w MMA Attack. Pobił Swofforda który jest całkowitym no name i sie teraz chce porwać z motyką na słońce

  • Skw prawda napisał(a):

   dokładnie haha chca mameda do mmaatack??? chcą zabrać główna gwiazde? jesli chce sie bic to mógł iśc do KSW ale gardził tą organizacją bo mu duma nie pozwalała bo to wielki wojownik z UFC w której dostał lanie, mamed wygrywał z zawodnikam którzy w tym UFC wygrywali i to jest ich róznica od pana Drwala!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.