STSport

28 lipca w klubie Callypso Fitness w CH Turawa Park w Opolu odbyło się seminarium MSP – My Self Protection z posiadaczem pasa mistrzowskiego WBO European w kategorii junior ciężkiej Mateuszem Masternakiem i międzynarodowym mistrzem Polski Kyokushin (+ 80 kg) Damianem Laszukiem.

Zakres seminarium to boks i realna walka uliczna, samoobrona, a także zagadnienia prawne. W seminarium wzięli udział również zawodnik MMA i trener karate Kyokushin Kamil Bazelak, a także była pretendentka do pasa mistrzowskiego UFR w K-1, trenerka karate Małgorzata Ubowska. Oprócz nich seminarium zaszczycili swą obecnością posiadacze czarnych pasów w Karate Kyokushin Bartosz Laszuk, Tadeusz Lewczak i Jan Lewczak.
Organizatorami seminarium byli Krzysztof Wodecki z Engagement marketing forum i Damian Laszuk.
MSP podzielone było na część praktyczną i teoretyczną, a uczestnicy przez kilka godzin seminarium nie mogli narzekać na nudę.

Kamil Bazelak napisał na portalu społecznościowym facebook swoją opinię dotyczącą MSP:
Tak jak mówiłem, pełen profesjonalizm w przygotowaniu seminarium, ciekawe koncepcje trenignu bokserskiego w wykonaniu Mateusza Masternaka. Kilka pomysłów z tego ukradnę dla siebie. Jeśli chodzi o aspekty psychologiczne, realia walki ulicznej, koncepcje samoobrony to jestem pod wrażeniem Damian Laszuk. Spiąłeś wszystko razem i przedstawiłeś czystą kwnitesencje tego zagadnienia. W taki sposób powinno się szkolić ludzi w zakresie samoobrony. Brawo. Osu!

Leave a Reply