STSport

W niedzielę Mariusz Pudzianowski miał walczyć z Tyberiuszem Kowalczykiem na gali w Londynie, ale gala została ostatecznie odwołana.

Mariusz Pudzianowski i James Thompson

Mariusz Pudzianowski i James Thompson

Były rywal Pudziana James Thompson twierdzi, że były strongman nie przyleciał do Londynu ze strachu przed nim. Anglik już wcześniej informował opinię publiczną,że zamierza sprawić Pudzianowi prawdziwie „angielskie przywitanie” i wyzwać go do trzeciej walki.

Mariusz Pudzianowski w rozmowie z portalem gadu-gadu.pl odniósł się do słów Thompsona dając mu niepowtarzalną ofertę.

-Takich jak on, co chcieli mnie zlać, było wielu – powiedział Pudzian-  Thompson musi się więc ustawić w kolejce. Choć skoro tak szuka pieniędzy, to mam dla niego ofertę. Kiedyś był ochroniarzem Davida Haye’a, to może teraz u mnie popracuje? Mam wolny etat.

7 komentarzy so far.

 1. Słodziak napisał(a):

  mma przez takich że tak powiem patałachów jak Pudzian schodzi na psy, nie ujmując nic psom. Kawulski robi z KSW cyrk dla klaunów.

 2. Yeti napisał(a):

  A może tak turniej wagi cięzkiej zrobić w KSW. Widziałbym to tak: Pudzianowski,Bazelak,Waluś,Wiśniewski,Tyberiusz Kowalczyk i Karol Bedorf. Niech walcza o pas mistrza wagi ciężkiej w KSW

 3. master napisał(a):

  Yeti, bez przesady ja oglądam KSW żeby zobaczyć najlepszych Polskich zawodników w akcji a nie żeby oglądać jakieś cyrki spod remizy. Bedorf to wiadomo jest w pierwszej 10-ce polskich ciężkich a na Pudziana jeszcze przymknę oko, bo jednak dużo osiągnął jako strongman, ale reszta może się sprawdzać na innych galach np. amatorskich. Jak już to: Kita, Grabowski, Bedorf, Nastula i jeszcze paru innych dobrych ale mniej znanych by się znalazło. Dziwię się KSW że biorą jakiegoś Różala a nie interesują się Grabowskim i Kitą

  • Skw prawda napisał(a):

   zrozum że moze i się interesuja ale Kita i Grabowski za zbyt dumni żeby walczyć dla KSW a co do Nastuli nie robmy z niego niewiadomo kogo bo kiedys walczył dla PRIDE niedługo ma walke dla ksw to zobaczymy jak sie prezentuje.

 4. Zack napisał(a):

  Czyzby byla walka, o ten wolny etat u Pudziana!!!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.