STSport

Wszystkich ciekawiło dlaczego po tak dobrej prezentacji na treningu medialnym Christos Piliafas nie pokazał niczego w starciu z Mariuszem Pudzianowskim. W rozmowie z portalem mmanews.pl „Szalony Grek” przyznał, że powodem jego słabej dyspozycji była… kontuzja kolana.

Christos Piliafas, źr. fight24.pl

Christos Piliafas, źr. fight24.pl

Byłem w stanie zginać lewą nogę jedynie do pozycji siedzącej. Jeżeli przyjrzysz się uważnie nagraniu z media treningu, kiedy robimy akurat pozycje w parterze, wstaję do góry a moja lewa noga nie zginała się. Nie jestem jednym z tych, którzy mają wymówki. Miałem szansę odmówić przyjęcia walki, ale wybrałem pojedynek licząc, że moje kolano będzie do tego czasu wyleczone, jednak nie było. Miałem naderwane więzadła piszczelowe w lewym kolanie.

Takie słowa usłyszeli od Piliafasa dziennikarze mmanews.pl. Przy okazji „Szalony Grek” zapewnił ich, że kontuzję w pełni zaleczył i nie może się doczekać walki z Kamilem Walusiem.

Gala KSW 22 odbędzie się 16 marca na hali Torwar w Warszawie.

6 komentarzy so far.

 1. irys pisze:

  No i dobrze. Mam nadzieje że przejedzie się po walusiu. Jak zaprezentuje się tak jak w walce z pudzianem to wtedy historie o kontuzji może sobie wsadzić między bajki. BTW uważam że greka stać na wiele więcej niż to co pokazał w walce z pudzianem. Dobrze walczył z ogórasami wiec i z walusiem powinien dać rade.

 2. Dariox pisze:

  KSW ma swoich fanów…..naprawdę za baranów. Ci którzy wierzą że to nie była ustawiona walka to….naprawdę są baranami. Bilety się sprzedają, show kręcimy dalej.

 3. master pisze:

  Też myślę że Piliafas pokona Walusia i tego mu życzę bo chłopak jest za słaby żeby walczyć w KSW, fakt pokonał dwóch początkujących, ale czy to nie za mało żeby walczyć w organizacji która powinna zrzeszać najlepszych zawodników?

 4. MatroL pisze:

  wałki: butterbean, najman, piliahas, bob sapp

  4 walki Pudziana to wałki. Kup Sobie Walke.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.