STSport

Mirosław Okniński opublikował na swoim profilu na Facebooku  obszerny post, w którym krytykuje redakcję znanego serwisu sportów walki.Wojna na słowa i obrzucanie się błotem trwa więc dalej…

12 komentarzy so far.

 1. Bokser napisał(a):

  Napisał prawdę! Napisał to co ludzie zaangażowani w prawdziwe mma,a nie wirtualne mma wiedzą.Sedzia koszykówki sedzią mma-to paranoja!!!!!

 2. bolek napisał(a):

  tak a sam wydaje jakieś pseudo licencje ze swojego „związku mma ” które są gówno warte bo związek nie należy do ministerstwa sportu tylko jest prywatną firma. Swoich zawodników i syna robi sędziów mma. Więc po co to pyskowanie jak sam robi dokładnie to samo.

 3. sly napisał(a):

  ten caly kowalik nie sedziowal przeciez zadnej walki mma. mirek znow sie kompromituje. sam ma najwiecej za uszami i mam nadzieje, ze to wyjdzie w koncu.

 4. koko napisał(a):

  Kowalik nie sedziował,ale Rysiewski tak.A Rysiewski nadaje się do sedziowaniaa tak jak ja do baletu.Zreszta ci sedziowie z ksw to porazka.Przypominam walki Pudziana i Thompsona i Zikica vs Chmielewski.To jawne przekrety

 5. bolek napisał(a):

  tak walka sobotty z mańkowskim nie była przekrętem kiedy po miesiącu zmienili wynik walki? weź sie ogarnij człowieku bo jesteś tak samo inteligentny jak piosenka której pierwsze słowa masz w swoim nicku.

 6. sroko napisał(a):

  koko, oczy masz na maroko.

  A Świrek nałykał sie męskiego nasienia.

 7. bolek napisał(a):

  koko. Zmienili werdykt. To jest największa amatorszczyzna. Jesli nie było błędu sędziowskiego to zmienianie werdyktu, tym bardziej po miesiącu to śmiech na sali. Nie robi sie tak. to jest szczyt głupoty. Nie napinaj sie frajerze jeśli nie masz zbyt dużego pojęcia o mma.

 8. koko napisał(a):

  Zmienili werdykt bo sa uczciwi a nie tacy oszuści jak ten cyrk objazdowy KSW.
  Nazwałeś mnie frajerem bydlaku! Mówisz,że o mma nie mam pojecia.To wpadnij do mnie ciulu na trening do Wieliczki.Treningi mam we wtorek i piątek o 19:00 w zespole szkole zawodowych.Bez problemu znajdziesz.Czekam

 9. bolek napisał(a):

  idioto jak sie zmienia werdykt po miesiącu to nie nazywa sie uczciwość tylko niekompetencja i amatorszczyzna! Jeśli już zmieniać wynik to dzień po gali, jak najszybciej, nie po miesiącu! I co, mańkowskiemu nawet nie powiedzieli że przymierzają sie do rozpatrzenia werdyktu jeszcze raz. Wszystkiego dowiedział się z mediów po fakcie. Jak to uważasz za profesjonalizm to brawo, jesteś idiotą.

 10. Koko napisał(a):

  Amatorem to ty jesteś,a nie federacji MMA Attack. My u nas w klubie mamy juz swoja opinie na temat federacji ksw i przekrętów tam robionych.To cyrk!!!
  Ponownie ponawiam zaproszenie do siebie. Pokaże ci kto jest frajerem a kto nie

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.