STSport

Mirosław Okniński w wywiadzie dla Orange Sport twierdzi,że zaproponowano mu łapówkę w wysokości 100 tysięcy złotych za podłożenie się w walce z Robertem Burneiką..

Mirosław Okniński

Mirosław Okniński

Hardcorowy Koksu jak opowiadał Okniński, nie chciał z nim walczyć i dlatego podczas konfrontacji obstawił się dwoma ochroniarzami, którzy nie odstępowali go na krok.Jak się nieoficjalnie dowiedział portal STSPORT jeden z nich to były policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi,znany trójboista i wyciskacz Dariusz Mirowski.
Jak wiadomo Robert Burneika bez problemów rozprawił się Marcinem Najmanem co zintensyfikowało tylko konflikt pomiędzy Oknińskim a Hardcorowym Koksem. W federacji MMA Attack prowadzone były rozmowy na temat takiego pojedynku,a szeroko na ten temat spekulowały wszystkie media branżowe.
O kulisach tej niedoszłej walki Okniński opowiedział w programie „Fun Raport” w telewizji Orange Sport.

– Powiedziano mi wprost, że „Koksu” ma wygrać, bo on nadaje się na bohatera, a ja nie. Oferowano mi sto tysięcy za przegranie walki – ujawnił Okniński mówiąc o próbie ustawienia wyniku walki i wręczenia mu łapówki.

Nie wiadomo kto jednak tą łapówkę oferował? Obóz Burneiki czy federacja MMA Attack? Okniński tą wypowiedzią postawił duży znak zapytania nad kwestią uczciwej rywalizacji w sportach walki. Jeśli jednak powiedział już A to czas powiedzieć B i ujawnić wszelkie kulisy proponowanej mu łapówki.

10 komentarzy so far.

 1. Skw prawda napisał(a):

  Okniński to kłamca ludzie co wy piszecie on to specjalnie gada to jest idiota!!

 2. kibolek napisał(a):

  ty jestes idiota,,mowi prawde..ludzie co sa w temacie wiedzieli juz o tym dawno,wiec cicho dzieciaku..

 3. kibolek napisał(a):

  M.Okniński to jest człowiek prawdziwy i mówi prawde,to co mysli..ma wyjebane na chajs,,bardzo dobrze ,że ukazaliście ten artykuł,,bo wiekszośc zawodników ma dosyc tego kretactwa i robienia teatru ze sportu..

 4. Poli napisał(a):

  Okniński to fantasta i mitoman.Ktoś mu powinien japę obić za to co wygadywał na Pudziana i Burneikę.Dziwię się,że Pudzian jest taki spokojny.Powinien skopać mu tą tłustą dupę. Jakoś mnie nie dziwi współpraca Okniński & Najman, gdyż Okniński to lizodup tego ścierwa biseksualnego Najmana

 5. Bonzo napisał(a):

  Widzę że Najman mu nieźle namieszał w bańce że takie glupoty pier***** … to jest czysty idiota z tego typa i nieźle pewnie konsekwencje poniesie za takie oczernianie …

 6. kibolek napisał(a):

  NO WIDAĆ ,ZE MACIE OGROMNĄ wiedze o polskim mma…hejterki ,,ciekawe gdzie walczycie,na youtube pewnie..

 7. kibolek napisał(a):

  idzcie z kawulskim ,waszym ziomkiem pogadać,może wam obniży ppv za to..

 8. grudziądz napisał(a):

  Okniński zawsze kombinował tylko że jak koń pod górę.

 9. Jareczek napisał(a):

  Burneika zapowiedział walkę w styczniu 2013. Tylko nie wyznał z kim i w jakiej federacji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.