STSport

Mateusz Masternak (30-0, 22 KO) zwyciężył przez TKO w dziewiątej rundzie Seana Corbina (15-4, 10 KO). Walka odbyła się na gali w duńskim Frederiskhavn. Masternak dzięki temu zwycięstwu zdobył  wakujący pas WBC International Silver wagi junior ciężkiej.

W pierwszych minutach pojedynku Masternak wydawał się być bardzo spięty i dał się kilkukrotnie trafić prawym prostym i lewym sierpowym na szczękę.

Dopiero w czwartej rundzie popularny „Master” rozluźnił się i wstrząsnął  Corbinem, najpierw lewym sierpowym, a później prawym prostym. Przełom w tej walce nastąpił dopiero w ósmej rundzie, kiedy „Master”  czysto trafił Corbina prawą ręką i powalił go na deski. Pięściarz z Gujany zdołał się podnieść, jednakże do końca rundy był celnie trafiany przez Polaka. W dziewiątej rundzie Corbin padł drugi raz na deski po lewym sierpowym. Rywal Masternaka zdołał się podnieść, jednak już po kilkunastu sekundach został zasypany całym gradem ciosów w narożniku. Sędzia Ian John Lewis zdecydował się przerwać walkę. W ten oto sposób Mateusz Masternak zaliczył swoje kolejne zawodowe zwycięstwo.