STSport

Brak profesjonalizmu, niewłaściwa ocena sytuacji,karygodne sędziowanie doprowadziły do wydania niewłaściwego werdyktu podczas gali KSW17 Revenge. Zmienianie dwie doby później wyniku walki na „No Contest” i tłumaczenie pomyłkami sędziów to odwracania kota ogonem od właściwych powodów niewłaściwych decyzji. W jaki sposób sędziowie, którzy podliczali punktację walki mogli nie zorientować się przy ogłaszaniu werdyktu końcowego, że doszło do pomyłki, kiedy ogłoszono zwycięzcą Mariusza Pudzianowskiego? Dlaczego dopiero dwa dni później poinformowano opinię publiczną, że doszło do błędów proceduralnych? Dlaczego żaden z sędziów nie zorientował się na bieżąco, że coś jest nie tak? Dlaczego nie zweryfikowano pomyłki od razu po ogłoszeniu błędnego werdyktu?

Konferencja prasowa zorganizowana przez federację KSW nie dała odpowiedzi na te pytania…

Mariusz Pudzianowski w narożniku Nutrabolics na gali KSW

Mariusz Pudzianowski w narożniku Nutrabolics na gali KSW

Portal Gadu-Gadu.pl przeprowadził wywiad z Mariuszem Pudzianowskim,który opowiedział o pracy sędziów i o swoim rywalu Jamesie Thompsonie.

Zapraszamy do lektury i komentarzy…

Gadu-Gadu.pl: Strasznie jesteś zły?

Mariusz Pudzianowski: Co ja mogę powiedzieć – jestem wkurwiony na sędziów i tyle. Moje odczucia były podobne i dogrywka powinna być zarządzona. Miałem go już na widelcu i tak naprawdę sędziowie uratowali go, a nie mnie. Te dodatkowe trzy minuty byłyby wystarczające, by się z nim rozprawić.

Gadu-Gadu.pl: Jesteś gotowy na trzecią walkę z Thompsonem?

MP: Pewnie, o każdej porze dnia i nocy. Nawet dziś! W maju sam się udusiłem, on mi wtedy żadnej krzywdy nie zrobił. W sobotę było podobnie, ale dogrywka być powinna i wtedy bym go skończył. Jeśli tylko KSW zorganizuje nam trzeci pojedynek, to udowodnię wszystkim, że jestem lepszy od Thompsona.

Gadu-Gadu.pl: Myślisz, że Thompson po tym wszystkim zgodzi się jeszcze na walkę pod egidą KSW?

MP: Ludzie z KSW przyznali się do błędu i chwała im za to. Sędziowie zawinili, ale to się zdarza w każdej dyscyplinie. Co do Thompsona to jedyne co mogę teraz o nim powiedzieć to to, że jest niewychowanym bydlakiem. Jego zachowanie po walce było karygodne.


6 komentarzy so far.

 1. Radziej napisał(a):

  Niewychowanym bydlakiem to jest Pudzian,burak się nawet zachować nie potrafi.Thompson to dla ciebie Pudzian nie ta liga jeżeli chodzi o zachowanie i walkę

 2. Gigant napisał(a):

  I ten burak do tej pory nie może uznać swojej przegranej,a KSW go w tym utwierdza jaki jest świetny. Jakby pochylił głowe,okazał trochę pokory i powiedział „Byłem gorszy.James tobie należało się zwycięstwo” to myslę ,że ludzie by inaczej postrzegali tego Pudziana.

 3. Paweł napisał(a):

  Pudzian jest taki kozak?? KWS 19 Pudzianowski-Nastula i Paweł mu pokaże gdzie jest miejsce Pudziana w szeregu 🙂

 4. Misio napisał(a):

  Kraj – Polska, Organizator – KSW, Transmisja – Polsat, Gwiazda – Pudzian, Celebryta – brat Pudziana, sędziowie – po flaszce, zwycięzca – słabszy, ogólny wizerunek – wiocha 🙂

 5. Kiepski napisał(a):

  Pudzian jest żałosny.Kibicowałem mu po raz ostatni,bo po takim wale jaki był chce mi się rzygać na niego i na te całe KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.