STSport

Wojna na słowa pomiędzy Przemysława Saletą, a Marcinem Najmanem wciąż trwa.Czy zakończy się to ich trzecią konfrontacją, tym razem w boksie? Widać, że do tego wyraźnie zmierza pięściarz z Częstochowy.

Marcin Najman

Marcin Najman

Na swoim oficjalnym koncie na portalu facebook Marcin Najman ponownie bezpardonowo zaatakował Przemka Saletę…

„Obejrzałem wypowiedz Salety z Orange Sport. Musze przyznać ,ze robienie z siebie przygłupa zawsze najlepiej mu wychodziło… Po pierwsze Saleta udaje ,ze nie wie o czym mówię ,bo przecież wygrał, ale zapomniał, że łeb miał oklepany jak żul, co kolega pół litra zakosił, a sytuacja o której stara się przekonywująca mówić, nigdy by się nie wydarzyła, gdyby nie sędziowskie oszustwo i ściągniecie mnie z niego w czasie, gdy z głowy zrobiłem mu worek treningowy. Dla przypomnienia Przemusiu zobacz, jak to było raz jeszcze. Morze przy okazji wytłumacz, czemu ze swoim kolega z polsatu usunąłeś wszystkie filmiki z youtube, gdy jesteś bity przeze mnie jak mokre żyto. Chciałeś mnie karać, mścić się, za to ze pokazałem jaki z ciebie frajer, a tu tylko po łbie zebrałeś . Po drugie, po walce z Andrzejem Gołotą wyraźnie oderwałeś się od rzeczywistości. Nie masz prawa porównywać się do człowieka, któremu do piet nie dorastasz. Gdybyś stoczył choć jedna taka wojnę, jakich Gołota stoczył kilkanaście, do dzisiaj błąkałbyś się bez celu po górach Świętokrzyskich i mieszkał w szałasie. Gołota był jednym z najlepszych na świecie, ty zaś jednym z setek. Nigdy nie zasłużyłeś na walkę z nim. Nie zapominaj o tym.”

2 komentarze so far.

  1. bolek napisał(a):

    Jaki ma sens dodawanie wypocin tego frajerzyny? Mówi że saleta bredzi a sam ubzdurał sobie że jest bokserem, co więcej wmawia to ludziom.

  2. Kerim napisał(a):

    Dziecko mu się urodziło,ślub wziął to teraz szuka łatwej kasy za kolejną walkę z Saletą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.