STSport

Maciej Kawulski:Thompson nie zawalczy z Nastulą bo ma z nami kontrakt!

2 komentarze so far.

 1. lukasz napisał(a):

  typowe zachowanie dla KSW,boją się,że Nastula błyskawicznie pokona Thompsona i tym samym zdyskredytuje ich gwiazdę MMA Pudziana

 2. Paula napisał(a):

  Kilka dni po walce Jamesa Thompsona z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 17 pojawiła się informacja o ofercie pojedynku z Pawłem Nastulą, jaką angielskiemu „Kolosowi” miała złożyć konkurencyjna dla KSW federacja MMA Attack. Jeden z szefów KSW Maciej Kawulski zdradza, że jeśli taka walka dojdzie do skutku, Thompson będzie musiał zapłacić potężną karę.

  – W obecność Nastuli na gali MMA Attack wierzę, słyszałem że ze sobą rozmawiali, że się dogadali. I to fajnie – powiedział Kawulski na antenie programu „BoxingNews Cafe” w radiu WWW.

  – Mamy jednak kontrakt z Thompsonem, zgodnie z którym on nie może bić się nigdzie indziej, i to jeszcze długo. Kolejną walkę musi stoczyć na gali naszej federacji, jeśli będziemy tego chcieli, bo jeśli nie, to możemy ten kontrakt zerwać – tłumaczył jeden z szefów KSW.

  – Tendencja podbierania zawodników, którą przyjęła konkurencyjna federacja, jest bardzo ciekawa, tylko ktoś za to wszystko będzie musiał zapłacić. My nie odpuścimy. To są pewne kontrakty, pisane przez bardzo dobre biura prawne, w których są ogromne kary. I to nie jest 100 tysięcy złotych – dodał Kawulski.

  – Ja wierzę, że pan Darek Cholewa (szef MMA Attack) chce tylko zrobić fajną walkę u siebie, tylko czy on będzie potem płacił kary? Zawodnicy nie mają tyle pieniędzy, żeby zapłacić. Możecie przyjść i zabrać wszystkich zawodników KSW, ja będę dzięki temu do końca życia ustawiony – drwił znany promotor MMA na antenie radia WWW.

  – Czy chcemy w ten sposób pracować – kraść zawodników? Chcemy chyba pracować według jakichś europejskich, światowych standardów, a podkradanie zawodników nie jest żadnym standardem – zakończył Maciej Kawulski.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.