STSport

Kamil Bazelak na swojej oficjalnej stronie internetowej odniósł się do wypowiedzi Macieja Kawulskiego dotyczącej jego przyszłości w federacji KSW.

Kamil Bazelak vs James Smith (foto: Paulina Przepióra)

Kamil Bazelak vs James Smith (foto: Paulina Przepióra)

– Nie wiele osób wie, ale z Maciejem Kawulskim nie rozmawiamy ze sobą od marca zeszłego roku. Nie dziwi mnie zatem jego decyzja. – napisał na swojej stronie 38- letni strongman.

Dodam, że wielokrotnie sam zabiegałem o zakończenie tego kontraktu w rozmowach z Martinem Lewandowskim. Nie będę tego, więc w żaden sposób negatywnie komentował, gdyż jestem zadowolony z decyzji i słów Macieja Kawulskiego. Mam w końcu wolną rękę – napisał usatysfakcjonowany z obrotu sprawy Bazelak.

Odejście z federacji KSW oznacza, że będziemy mieli okazję częściej widywać byłego strongmana na galach mniejszych federacji? A może jest to całkowity rozbrat z MMA?
Jak sądzicie, czy Bazelak powinien spróbować swoich sił w innych organizacjach mieszanych sztuk walki, które mogłyby zweryfikować jego umiejętności, a może powinien całkowicie dać sobie spokój z MMA  i skoncentrować się tylko i wyłącznie na walkach w formule K-1?

12 komentarzy so far.

 1. Mateusz napisał(a):

  Kamil Bazelak powinien dalej walczyć w MMA i K-1. Najbliższą walkę MMA powinien stoczyć z Robertem Burneiką na gali MMA Attack 3. Powinien również zadebiutować w końcu w boksie zawodowym.

 2. Adam napisał(a):

  Myślę,że Burneika nie byłby dla niego dobrym rywalem.Burneika niech sobie walczy z Piotrkowiczem albo z jakimś innym clownem.
  Bazelaka zobaczyłbym w walce MMA z Jamesem Thompsonem,Jackiem Czajczyńskim,Temistoklesem Teresiewiczem,Tomaszem Wilkiem lub Michałem Andryszakiem

 3. master napisał(a):

  Bazelak do MMA:A jako celebryta jest zbyt mało znany a jako zawodnik za słaby. Nawet Kowalczyk jest raczej bez szans a jest o wiele bardziej popularny i lubiany niż Kamil. Zresztą Cholewa mówił tylko o 1 freak fighcie na galę, więc jak mieliby upchnąć Bazelaka skoro Burneika walczy z Piotrkowiczem?

  • Mateusz napisał(a):

   Jeszcze nie wiadomo z kim będzie walczył Robert Burneika na MMA Attack 3. A Kamil Bazelak jest bardziej znany niż Piotrkowicz i jest również od niego bardziej kontrowersyjny co owocuje większym zainteresowaniem walką.

   • master napisał(a):

    Zależy komu bardziej znany, może Tobie, ale osobom które interesują się sportem znany jest bardziej Piotrkowicz. Kontrowersyjny Kamil jest na pewno, nieważne jak, ważne żeby o nim mówili 🙂 Myślę że Kamil odegrałby lepszy teatrzyk przed walką niż Najman z Wawrzykiem czy Pudzianem

    • Mateusz napisał(a):

     Robert Piotrkowicz jest znany tylko osobom, które interesują się kulturystyką, a Kamil Bazelak występował jednak w zawodach strongman transmitowanych przez ogólnopolskie telewizje, a poza tym jest znany fanom Pudziana.

     • Krzykacz napisał(a):

      Fani Pudziana go nienawidzą,ale to dla Bazelaka chyba tylko dobra reklama.Nie ważne jak gadają byle gadali

 4. CHDWP napisał(a):

  Moje typy na MMA Attack 3:
  Kamil Bazelak vs Tyberiusz Kowalczyk
  Robert Burneika vs Robert Piotrkowicz

 5. CHWDP napisał(a):

  To ty kończ. Nie znudziło ci się jeszcze to utyskiwanie,jęczysz i jęczysz jak baba.Nie chcesz o gościu gadać to nie gadaj i problem z głowy

 6. Adam napisał(a):

  Bardzo inteligentna wypowiedź,szkoda gadać.

 7. kot napisał(a):

  kim on jest? Daje sobie spokój z tym cyrkowcem

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.