STSport

Jak poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej Kamil Bazelak rozpoczął on przygotowania do grudniowej walki w Białymstoku, gdzie zmierzy się z rywalem z Białorusi. W niedzielę 4 listopada strongman podjął próbę przebiegnięcia dystansu trzydziestu kilometrów .

– Było mi ciężko nie ukrywam. Staram się biegać minimum trzy razy w tygodniu dystanse od 6 do 8kmnapisał na swojej stronie Kamil BazelakTym razem postanowiłem jednak spróbować swoich sił w dłuższym biegu. Udało mi się przebiec dystans 30km w terenie leśnym. Zajęło mi to 3 godziny i 42 minuty. Kryzys przechodziłem od mniej więcej dwudziestego kilometra, ale jakoś dotruchtałem do mety.Wczoraj rano miałem problem, aby wstać z łóżka, bo nogi odmówiły mi całkowicie posłuszeństwa. Założenie jakichkolwiek butów też wymagało ode mnie nie lada wysiłku, gdyż miałem popuchnięte stopy, pojawiły się też w okolicach kostek krwawe wybroczyny. Musiałem sobie wczoraj zrobić całkowicie dzień wolny od jakiegokolwiek treningu, bo czułem się tak jakby mnie czołg przejechał –  napisał strongman Dzisiaj jest już o niebo lepiej. Wstałem o szóstej rano i zrobiłem ostry trening siłowy. Tym samym oficjalnie od niedzieli rozpocząłem przygotowania do swojej kolejnej walki w formule K-1. Moim marzeniem jest spróbować pokonać kiedyś cały maraton czyli 42km. Nieważne jak żółwie tempo by to było, gdyż dla mnie najważniejsze byłoby ukończenie samego biegu. Wielkim przykładem dla mnie jest tutaj kickbokser i pięściarz Przemysław Saleta, który takie maratony biega.

Wypada nam więc czekać do grudniowego pojedynku Kamila Bazelaka, aby zobaczyć jaką formę tym razem zaprezentuje zawodnik podczas gali  organizowanej przez Boxing Production „Wieczór mocnych ciosów” w Białymstoku.

8 komentarzy so far.

 1. Agresor napisał(a):

  Nie jest dobry czas na taki dystans,ale przy tej wadze to i tak godne podziwu

 2. heartless napisał(a):

  Bardzo godne podziwu i podziwiam,obciążenie dla nóg jest bardzo duże i wierzę,że pewnie zakwasy były i to niemiłosierne.

 3. Skw prawda napisał(a):

  było siętroche wczśniej przygotować np pobiegać 12 km dziennie taki dystans od razu to duży wysiłek nawet dla osoby o wazącej 100 kg a nie tyle co Kalmil B.

 4. heartless napisał(a):

  Panie Skw Prawda,co prawda to prawda,ale nie znasz Pan wyzwań-to szkoda,wyzwania czynią nas silniejszymi,nie o to chodzi prze pana 😉

 5. Poli napisał(a):

  Też sporo biegam. Jedyne co ci mogę doradzić to nie rób takich dystansów za często. Jak biegłem maraton raz to buty musiałem po drodze wymieniać,bo biegliśmy asfaltem i zajechałem je ostro. Do Maratonu najlepiej biegać 5 dni w tygodniu regularnie po 10-12km dziennie,a raz na 2 tygodnie robic polmaraton.Pisze to z wlasnego doswiadczenia

 6. Kamień napisał(a):

  Kamil zlej tego(……)Najmana i nie zadawaj się z tą(…..),bo cie ludzie będą identyfikować z tym(…..). On przeleciał żonę swojego najlepszego przyjaciela,a w w swoim życiu wszystkich(….)na kasę bo to żyd,który za złotówkę sprzedałby najlepszego przyjaciela.Ta jego działalność charytatywna to pic na wodę,a obnoszenie się z osobą SP Kuleja to reklamowanie siebie.Ta(…..) nie nadaje się nawet na kopa w dupę bo to kłamca,zdrajca i oszust,który wykorzystuje innych dla swych korzyści a potem ich(…..)bez gumki. On(……)za plecami żone swojego przyjaciela.To(…..) i bydle bez honoru.(……)nie zadawaj się z tą (….),bo cie beda postrzegac jako drugiego Najmana.To moja rada dla ciebie bo widac jestes rozsadnym gościem i masz pukładane w glowie.Ale odetnij się koniecznie od tej dwulicowej(….)

 7. heartless napisał(a):

  Że Najman jest prostyteuszem reklamującym się na wspaniałych ludziach,to wszyscy wiemy.Ludzie go ogladają z czystej ciekawości, bo jest, a tak na poważnie go nie ma,osiągnał tyle co kot napłakał,jaki jest jego tak na prawdę dorobek kariery,zycia?Kulej?Był…Ogrom wspaniałych wspomnień,jest Mistrzem dla każdego sportowca trenującego boks i nie tylko,kuriozum wielkiego talentu,Nasz Mistrz!
  Saleta zna go najlepiej z każdej strony-nieudacznik i tyle…

 8. marvin napisał(a):

  Najman nie należy do ludzi których się szanuje bo cos tam,nawet samo to,że odbił kobiete Salecie,kiedy ten ciężko trenował i wylewał poty,dużo gada mało robi.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.