STSport

Kamil Bazelak wystosował list otwarty do swojego przeciwnika Kamila Walusia w którym składa mu propozycję walki rewanżowej.Z całą pewnością wielu ludzi chciałoby zobaczyć ich jeszcze raz w ringu, gdyż poprzednia walka, a szczególnie jej kontrowersyjny koniec pozostawił pewien niedosyt.

Otwarty list do Kamila Walusia:

Cenię cię jako sportowca,masz serce do walki i angażujesz się w to co robisz. Wygrałeś ze mną walkę na gali KSW18, jednakże nie z tego powodu,że byłeś lepszy,ale dlatego,że ja miałem pecha. Rozwaliłem sobie kolano,padłem jak długi na ring,a ty mnie tylko dobiłeś w sytuacji, gdy nie byłem się w stanie bronić. Nie było to fair play,ale pretensji do ciebie nie mam. Takie jest życie, taki jest sport. Zaakceptowałem tą porażkę. Ty jednak powinieneś zrozumieć w końcu fakt w jakich okolicznościach wygrałeś i co to było za zwycięstwo.Jakbym był na twoim miejscu to chciałbym stoczyć jeszcze jedną walkę, aby uniknąć pewnych niedomówień. Ty jednak z tego co widzę skrzętnie unikasz tego tematu. Dlatego oficjalnie pytam się ciebie czy byłbyś gotów stanąć do jeszcze jednej walki ze mną, która rozwiałaby wszelkie wątpliwości? Myślę, że walka rewanżowa byłaby rozsądną opcją dla nas obu. Jeśli wygrasz ze mną naprawdę, a nie przez fakt kontuzji to zyskasz wielki szacunek i uznanie ludzi. Jeśli przegrasz, to trudno, świat się na tym dla ciebie nie skończy.Mogę cię jednak zapewnić, że nie masz co liczyć na jakąś przypadkową kontuzję podobnie jak na gali KSW18.Tym razem tak łatwo nie będzie..
Z poważaniem
Kamil Bazelak

Fragment walki z gali KSW18 Kamila Bazelaka i Kamila Walusia.Na filmie widać wyraźnie moment złapania kontuzji przez Kamila Bazelaka.

http://youtu.be/mHzO4JDYmDc

11 komentarzy so far.

 1. Alistair pisze:

  Dobry pomysł.Ze względu na kontuzję, nie można było zobaczyć pełnego potencjału i umiejętności obu zawodników.Tamto starcie trwało zdecydowanie za krótko i pan Waluś nie wygrał dzięki dzieki taktyce, sile czy technice lecz wyłącznie dzięki szczęściu.Pan Bazelak też nie miał okazji się zbytnio wykazać.Pokażcie co naprawdę jesteście warci, zacni fight’erzy!

 2. El Testosteron pisze:

  Widać, że to kontuzja. Jednak inicjatywa była minimalnie po stronie Walusia. Oczywiście wszystko mogło się jeszcze zdarzyć. Bez wątpienia Bazelak jajca ma, ale jego boks wygląda bardzo średnio. Mam wrażenie, że te ciosy nie mają siły. Bazelak powinien zlać kogoś na mniejszej gali i wtedy można pomyśleć o rewanżu. Osobiście bardzo mu kibicuję i czekam na kolejne walki, chociaż nic nie słychać w tym temacie.

 3. lukasz pisze:

  Ja jestem za rewanżem.Tak naprawdę Waluś poza 3 low-kickami,czwartego Bazelak już zblokował -nic nie zrobił.W twarz Bazelaka ani razu nie trafił.Jedno uderzenie jakie mu weszło to wtedy kiedy Bazelak siedział na ziemi i trzymał się za kolano.Reszta ciosów poszła na ręce.A Bazelaka bilans również nie jest imponujący.Trafił prawym sierpem i prawym prostym.Poza tym wszedł mu low-kick i wysokie mawashi,ale te kopniecia były za słabe,aby zrobić jakąkolwiek krzywdę.
  Najlepszy byłby faktycznie rewanż bo dla mnie nic w tej walce się wielkiego nie działo

 4. Najman pisze:

  Prawy prosty to była padaka, low-kick bardzo słaby, sierpy (sierpy?) nie weszły i to zejście do nóg które Waluś zastopował zanim się zaczęło. Waluś prowadził walkę i to trzeba uznać. Moim zdaniem KSW nie powinno kontraktować zawodnika z bilansem 0-1 z samego faktu posiadania takiego rekordu i 37 lat na karku. Bazelak musi coś wygrać na innej gali. Rewanż od razu nie ma sensu i moim zdaniem spotka się z nieprzyjazną reakcją publiki.

 5. Facio pisze:

  Po huj się podszywasz za Najmana idioto jak Najmanem nie jesteś. Zrób sobie nick „głupi pedał” to bedzie to przynajmniej zgodne z prawdą.
  A co do kontraktowania walk to huj ci do tego co KSW zakontraktuje Bazelakowi i z kim.Bazelak ma znimi kontrakt a ty,zebyś sobie nawet napierdalał własnoręcznie laskę dzień w dzień to głowno z tym zrobisz ćwoku wiejski!!!

 6. Facio pisze:

  A ten Waluś to się na huj nadaje ciota jedna.Piotrowski go oprawił jak dzieciaka!! Za Bazylem miał farta,że tamten się przewrócił i kolano rozjebał.
  A kontrolę walki to ty masz w swojej piździe chyba!!!Co za cwel !!!

 7. Najman pisze:

  1. Nie nazywam się Najman. Ty pewnie Facio też się nie nazywasz, więc radę którą mi dałeś zastosuj również do siebie.
  2. Im bardziej Piotrowski zdemolowałby Walusia, tym gorzej świadczy to o Bazelaku, który wciągu prawie 2 min prawie mu nie zagroził.
  3. Co się tak podniecasz baranie?

 8. Facio pisze:

  Barana to sobie poszukaj w swej rodzinie parówo dęta.Takie kurwy internetowe jak ty na huj się nadają i tylko to ich podnieca,że mogą sobie popisać na kogoś i popodszywać się. Najmanowi to mógłbyś conajwyżej łynte opierdolić!
  A co sie tyczy całej walki Bazelak vs Waluś to nikt nikomu w tej walce nie zagroził, bo oni się raczej wyczyuwali,a nie walczyli i gdyby ten pierwszy się nie wypierdolił to walka mogłaby się róznie skończyć.Ale co ty kurwo możesz o tym wiedzieć skoro jedyna walka jaką stoczyłeś toczyła się na twoim zasyfionym gierze przy akompaniamencie twojej smierdzącej dupy!!!

 9. Facio pisze:

  A więc nie pruj się do mnie pedale!!!

 10. Najman pisze:

  Chyba jasno się wyrażam. Oczywiście, że nikt nie dominował, ale Waluś sprawiał lepsze wrażenie. Poza tym nie jadę po Bazelaku, bo mu kibicuje. Jednak to co zobaczyłem każe mi wyciągnąć wnioski. Na treningu medialnym też szału nie było. Boksuje średnio. Mam nadzieję, że to tylko moje wrażenie i w następnej walce przejedzie swojego rywala. A t ty Facio na razie prezentujesz niezłą hejterkę i mam wrażenie, że robisz sobie jajca zza tego monitora, bo aż dziwne, żeby ktoś był w stanie takie bzdury wypisywać.

 11. lukasz pisze:

  Panowie,macie do siebie jakieś sprawy,problemy to wymieńcie się emailami i sobie korespondujcie pomiędzy sobą.Nie każdy ma ochotę czytać wasze wynurzenia i kłótnie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.