STSport

James Thompson ma swoim oficjalnym fanpage na Facebooku napisał, że wybiera się na galę MMA w Londynie, na której zmierzą się Tyberiusz Kowalczyk i Mariusz Pudzianowski.

– Zamierzam się bić z Pudzianem, zobaczymy czy możemy stoczyć trzecią walkę
– zapowiedział „The Colossus”

Przypomnijmy, co po walce z Pudzianowskim powiedział James Thompson dla portalu STSPORT o nieuczciwości w sędziowaniu na gali KSW i o tym, że według niego„Pudzian przed walką kąpał się oleju”, aby być śliskim, co miało uniemożliwić utrzymanie go w parterze.

http://youtu.be/dKRip8k70Uo

8 komentarzy so far.

 1. Poli napisał(a):

  Potraktowali Jamesa w Polsce jak gówno,oszuści z ksw.Nie dziwię,ze się mocno wkurzył.Tamten werdykt to była kpina w żywe oczy

 2. MarHelcin napisał(a):

  to była pomyłka sędziego – gdyby nie pomyłka byłby remis – moim zdaniem zasłuzony

 3. Poli napisał(a):

  Ja ty tam widziałeś remis to chyba ślepy jesteś. Bagi wziął na swoje barki ciężar tego „wałku”.
  Przy werdykcie Chmielewski vs Zikic tez była pomyłka? To konfederacja wałów i tyle

 4. zwir napisał(a):

  James Thompson wygrał. I postąpił tak jak powinien, powiedział co myśli o tym gównie – MMA. A, późniejsze tłumaczenia,że sędzia się pomylił zakrawają na kpinę. Wykręcali się jak piskorze. Banda oszustów!

 5. irys napisał(a):

  Ja tam mam w dupie Tego Thompsona jak i całą anglię. Banda pojebów. Poli idź …..thompsonowi, on na swoim profilu na fb wyśmiewa polaków a ty idioto dupe mu liżesz, brawo.

  P.S. W drugiej walce Pudzianowskiego z Thompsonem powinien być remis i dogrywka. Nie obrażaj ludzi nazywając ich ślepym tylko umyj sobie pysk bo pewnie juz odwiedziłeś jamesa 😀

  • Poli napisał(a):

   Idioty to sobie poszukuj w swoje rodzinie bucu jeden. Mam prawo mieć swoje zdanie i faktem jest,że przekręcili Thompsona na tej walce.To ty liżesz dupę Pudzianowi. Napisz do niego maila to może ci to umożliwi w realu.Będziesz miał słodkie i niezapomniane przeżycia erotyczne.

   Wrzuć linka albo skrina w którym Thompson naśmiewa się z Polaków. Naśmiewał się conajwyżej z takich idiotów jak ty,którzy ślepo są wpatrzeni w tego wiejskiego buraka z białej rawskiej,który sobie ustawia walkę za walką.

   • irys napisał(a):

    Jeżeli szmaciarzu nie potrafisz znaleźć jego profilu na fb to komu ty w takim razie dupe liżesz? Nie łódź się że ci tu wrzuce linka bo nie będę edukował takiego idioty jak ty. Angielskim też się nie popisałeś (skrina). Lepiej spakuj kredki do plecaka i do szkoły patałachu. Zakało polskiego społeczeństwa. Weź rodziców przy okazji bo skądś takie słownictwo musiałeś wynieść więc poedukują się z tobą.

 6. pawlacz napisał(a):

  TA walka mogła by się odbyć najlepiej w JAponi albo jakimś neutralnym gruncie

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.